14 lutego 2015

Ulubiony projekt 2014 roku

Od kilku lat nałogowo przeglądam różne blogi wnętrzarskie i architektoniczne. Śledzę ulubione i szukam nowych. Czasem błądząc po internecie ciągle trafiam w te same miejsca i mam wrażenie, że widziałam już wszystko. Ale zdarzają się dni, kiedy "wiem, że nic nie wiem" nabiera nowego znaczenia i odkrywam mnóstwo cudownych stron, o których dotychczas nie miałam pojęcia. Bywa też, że nowe blogi odkrywam nie siedząc przy komputerze, ale będąc na wydarzeniach blogowych. Tak oto na Blogotok w Kielcach poznałam FUEL.

Dotychczas miałam mieszany stosunek do projektantów wnętrz, bo przecież sama lepiej wiem, co mi się podoba. Po poznaniu projektów Oli i Marty zmieniłam zdanie - u nich podobają mi się połączenia, na które sama nigdy bym się nie zdecydowała.

Poniżej mój ulubiony projekt ich autorstwa.


To nie są wszystkie pomieszczenia. Po więcej odsyłam na bloga Oli: TUTAJ. Warto zajrzeć choćby dla napisu w sypialni. Jest kolorowo, niebanalnie, przestronnie i funkcjonalnie. Kto by się domyślił, że to zwykłe mieszkanie w bloku z płyty?

Inny projekt duetu Borysewicz&Munzar pokazywałam Wam już na blogu - Solo na Molo to również ich dzieło. Chociaż również fantastyczne, to z racji zastosowania (apartamenty na wynajem) są zrobione odrobinę bardziej zachowawczo niż tutaj. I dlatego to to wnętrze - z moimi ukochanymi wzorzystymi kaflami Purpura w kuchni - jest moim ulubionym!

 Ciekawe, co najbardziej zachwyci mnie w tym roku :)

Zachęcam Was do śledzenia strony dziewczyn na fb: TUTAJ i bloga Oli: TUTAJ - warto!