O nas

Cześć, tu Magda Motrenko, założycielka Wnętrza Zewnętrza. Obecnie działam na kilku platformach, docieram do setek tysięcy osób, a wraz ze mną wnętrzarskie treści przygotowuje zespół wspaniałych osób. Jednak gdy w 2012 roku założyłam tego bloga, z początku nikomu o nim nie powiedziałam, bo tak mnie to krępowało.

Zdjęcie przedstawiające Magdę odbijającą się w lustrze, w tle przepięknie urządzone mieszkanie w kamienicy
Podczas nagrań w pięknej kamienicy we Wrocławiu.

Pierwsze filmy nagrywałam i montowałam sama. Mówienie do kamery było dla mnie tak stresujące, że czekałam aż wszyscy wyjdą z domu, by na pewno nikt mnie nie usłyszał. Obecnie nagrywam domy innych, współpracując z różnymi operatorami i montażystami. W opisie każdego materiału na Youtubie są informacje, kto pracował ze mną przy danym odcinku.

Prowadzenie Wnętrza Zewnętrza to jednak znacznie więcej niż tylko przygotowywanie filmów. Piszemy bloga, prowadzimy social media, współpracujemy z markami, które chcą się promować na naszych kanałach i tworzymy swoje produkty. W tych działaniach na bieżąco pomagają mi Ola Barszcz i Marta Modrzejewska, które poznałam lata temu organizując spotkania blogerów wnętrzarskich.

Dlatego dzisiaj mówiąc o Wnętrza Zewnętrza, myślę O NAS, a nie tylko o sobie.

Wnętrza Zewnętrza to efekt pracy całego zespołu fantastycznych osób dzielących ze mną moje pasje.

Przemalowywanie płytek w kuchni z końca lat dziewięćdziesiątych.

Mamy nadzieję, że dzięki różnorodnym stylom, jakie pokazujemy, więcej osób będzie mogło odnaleźć odpowiednie inspiracje dla siebie i urządzić się zgodnie ze swoimi potrzebami, a nie podążając za aktualną modą. Nie stylizujemy wnętrz, które prezentujemy, bo tak naprawdę domy wcale tego nie potrzebują. Naszą misją jest normalizowanie różnorodności. Kochajmy nasze wnętrza takimi, jakie są - ze wszystkimi prowizorkami, rozsypanymi zabawkami i czasem więdnącymi roślinami - bez dążenia do nierealnych standardów z magazynów. Dom to coś więcej niż ładny obrazek. Żyje, zmienia się z czasem. Jest istotnym tłem naszego życia i w naturalny sposób się do niego dostosowuje. Czasem jest posprzątany, gdy spodziewamy się wizyty fotografa, a czasem w totalnym bałaganie, gdy dzieci chorują, a w pracy gonią terminy. To jest ok. Nigdy o tym nie zapominajcie.

Na regale w salonie znalazło się miejsce zarówno na książki dorosłych, jak i zabawki dziecka.

Zapraszam do naszego SKLEPU z rzeczami dla miłośników wnętrz, designu i domowej atmosfery.

Na YOUTUBIE Wnętrza Zewnętrza znajdziecie inspirujące filmy, przede wszystkim home toury, czyli spacery po domach i mieszkaniach.

Zajrzyjcie też na nasz INSTAGRAM, gdzie dzielimy się zdjęciami pięknie urządzonych przestrzeni i zamieszczamy różne wnętrzarskie wskazówki.

Bardziej rozbudowane artykuły znajdziecie na naszym BLOGU.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kluczowymi publikacjami i nowościami w naszym sklepie, zapiszcie się do NEWSLETTERA.

A jeśli jesteście gotowi zaprosić nas na zdjęcia i nagrania do swojego domu, koniecznie wypełnijcie zgłoszenie w FORMULARZU. Może będziemy mieli okazję wkrótce się spotkać!

usercartmagnifiercrossmenuchevron-down