Wnętrza ZewnętrzaWnętrza ZewnętrzaWnętrza Zewnętrza

Współpraca

Jeśli interesuje Cię współpraca reklamowa, zjedź niżej do fragmentu “dla marek” lub od razu napisz do nas maila. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@wnetrzazewnetrza.pl

Dla pasjonatów wnętrz

Widzów i Czytelników otwartych na pokazanie swoich wnętrz w filmie na Wnętrza Zewnętrza zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA. Uwaga: chodzi o mieszkania zamieszkałe bądź na użytek własny. W przypadku mieszkań inwestycyjnych, prosimy najpierw o kontakt mailowy w celu ustalenia warunków współpracy.

Dla projektantów

Szczegółowy opis współpracy dla projektantów wnętrz zamieściliśmy TUTAJ. Projektantów wnętrz zachęcamy do zgłaszania swoich domów i realizacji do zaprezentowania na naszym kanale na YouTube oraz umawiania sesji zdjęciowych i indywidualnych warsztatów fotografii wnętrz. 

Dla marek – współpraca reklamowa

Na YouTube, blogu i w mediach społecznościowych realizujemy kampanie reklamowe. Przedstawiamy głównie produkty i usługi związane z urządzaniem wnętrz. W 2023 roku rozszerzyliśmy tematykę o ogrody. Natomiast jesteśmy otwarci na różne kategorie produktów i usług – w końcu większość rzeczy towarzyszy nam w domach 🙂 więc lokowanie w naszych filmach wychodzi bardzo naturalnie.

Współpracowaliśmy z takimi markami jak IKEA, Jysk, Tikkurila czy Bosch. 

Przykłady zrealizowanych kampanii:

Materiał o katalogu IKEA 

Metamorfoza kuchni we współpracy z IKEA

Home tour we współpracy z IKEA

Home tour z lokowaniem lodówki Liebherr

Materiał o osiedlu Pierwsza Dzielnica

Instagram: metamorfoza kuchni we współpracy z Tikkurila

Większość naszych odbiorców to osoby między 25. a 44. rokiem życia, ok. 80% to kobiety. 

Więcej danych demograficznych oraz statystyki do pobrania – MEDIA KIT. W razie potrzeby możemy podesłać bardziej aktualne dane.

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@wnetrzazewnetrza.pl

usercartmagnifiercrossmenuchevron-down