Wnętrza ZewnętrzaWnętrza ZewnętrzaWnętrza Zewnętrza

Bitwa o Dom: Finał

22 listopada, 2013
Już 27 listopada odbędzie się finał drugiej edycji programu Bitwa o Dom. Znamy już finalistów. Oto oni:
Ewa i Kamil Boguszewscy

Ania i Gor Bisharyanowie

Magda i Paweł Mikołajczykowie
Ostatni odcinek dał nam szansę przyjrzenia się dokładniej ich wnętrzom, jako spójnej (bądź nie) całości. Podobały mi się zestawienia “przed i po”. Choć te zmiany nie były zbyt efektowne, to jednak ta forma prezentacji zawsze przykuwa moją uwagę. 
Nie wiem, czego spodziewać się po odcinku finałowym. Obawiam się, że będzie równie rozczarowujący, jak w poprzedniej edycji. Gdy wnętrza są już skończone, co nowego można pokazać? Historie bohaterów już znamy, więc raczej będzie powtórka z rozrywki. Szkoda. Całe szczęście, że oglądam online, to będę mogła przewinąć wszystkie nudniejsze fragmenty 😉
Cieszę się, że nie ode mnie zależy, kto wygra program. Nigdy nie głosuję przez telefon. Po cichu trzymam kciuki za swoich faworytów i zostawiam rozstrzygnięcie w rękach innych.
Coraz częściej się mówi, że nie będzie trzeciej edycji. Chyba pora przerzucić się na zagraniczne programy, które często prezentują jednak wyższy poziom estetyki. Możecie mi coś polecić? 🙂

Gdybyście chcieli przypomnieć sobie, jak wyglądały poszczególne etapy Bitwy o Dom, zajrzyjcie do poprzednich postów z tej serii: salonkuchniałazienkasypialnia Isypialnia IIprzedpokój i balkonpiwnica.

Trzymajcie się ciepło!
_______________________________________________________________
2013-11-28
Finał już za nami. Kto wygrał mieszkanie? Tak jak się spodziewaliśmy, Ewa i Kamil. Również zgodnie z przewidywaniami, odcinek finałowy był nieciekawy. Jedynie dwa krótkie filmiki przykuły moją uwagę – jeden dotyczący Ryjków i drugi o jury. Dziwię się, że znowu do prowadzenia wzięli Kingę Rusin. Jeszcze nie słyszałam żadnych pozytywnych opinii na temat jej pracy. I ważna informacja – będzie trzecia edycja programu! Podobno już można się zgłaszać. Co Wy na to? Chcielibyście wygrać mieszkanie na Białołęce?
Wnętrza Zewnętrza

7 komentarzy

  1. No i ja sie jak zwykle rozczarowalam poziomem. Nie znam zagranicznych programow, gdzie rodziny walcza o dom, ale bardzo lubie brytyjska serie "Build a New Life in the Country"..troche luksusowa, ale napatrzec sie mozna i nasycic 🙂

  2. Hmmm po tych zestawieniach chyba zdecydowanie wolę mieszkanie p. Boguszewskich. Jest najbardziej spójne stylistycznie, może troszkę nie do końca dopieszczone, ale konsekwentnie projektowane. Był zamysł i to widać. Ciekawe kto wygra, ja też głosować nie będę, czekam na Twoją relację;)

  3. Ja też nigdy nie głosuję. I choć zazwyczaj mam swoich faworytów to teraz myślę, że nie ma lepszych i gorszych, każdemu to mieszkanie się po równi "należy". Najbliżej mi stylistycznie do państwa M., ale…pani M. jest dosyć irytująca. A odcinek finałowy to masz rację, pewnie będą flaki z olejem.

Najnowsze wpisy

Zobacz inne wpisy
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down