Wnętrza ZewnętrzaWnętrza ZewnętrzaWnętrza Zewnętrza

Zachwyt pięknem! Agnieszka Pilars o pasji i nowościach na Targach HOME

12 lutego, 2024

Agnieszka Pilars, organizatorka Targów HOME, branżowego wydarzenia dla profesjonalistów, którego kolejna edycja odbędzie się już wkrótce: 28-29 lutego pod Warszawą, udzieliła niedawno krótkiego wywiadu. Czego możemy się z niego dowiedzieć?

Zachwyt nad pięknem

Agnieszka Pilars, mająca wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej, podkreśla swój nieustanny zachwyt nad pięknem wnętrz i dekoracji, które nadają pomieszczeniom charakter i styl. Ta pasja towarzyszy jej zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, inspirując ją do działania już od ponad dwóch dekad.

Powstanie Targów HOME

Jako doświadczony uczestnik różnych wydarzeń branżowych, Pilars zauważyła niedoskonałości wielosektorowych targów. To skłoniło ją do stworzenia wydarzenia “skrojonego na miarę” – Targów HOME, skupionych na profesjonalistach i branżowych specjalistach. Kameralna atmosfera sprzyja rozmowom i nawiązywaniu relacji.

“TARGI HOME stwarzają doskonałą okazję, by produkt zobaczyć, by go dotknąć, poczuć jego fakturę, poznać paletę kolorów. W końcu – by o nim porozmawiać. Nic nie zbliża bardziej jak bezpośrednie spotkanie i rozmowa. Możliwość zadania pytań. Dlatego po raz kolejny spotykamy się podczas targów z przedstawicielami branży wnętrzarskiej, którzy znajdują tu przestrzeń i czas nie tylko na pokazanie swoich najnowszych produktów, ale również na poznanie oferty innych firm” – mówi Agnieszka Pilars.

Kolejna edycja

Zbliżająca się czwarta edycja Targów HOME obiecuje wiele nowości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 lutego 2024 roku w centrum konferencyjnym MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel **** w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Goście mogą spodziewać się nie tylko atrakcyjnych prezentacji, ale także bezpłatnych wykładów ekspertów branżowych.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu / Grupa PFR.

Rejestracja i szczegóły

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla profesjonalistów. Wystarczy zarejestrować swoje uczestnictwo przez formularz online, pod adresem biuro@targihome.pl albo telefonicznie pod numerem telefonu +48 501 687 458. Dla uczestników wydarzenia organizator zapewnia bezpłatny parking oraz poczęstunek kawą i herbatą.

Wydarzenie jest cykliczne, jesienna edycja została zaplanowana na:  24-25.09.2024 r.

Źródło: www.targihome.pl

Życzymy powodzenia w organizacji wydarzenia. Niech kolejne Targi HOME przyniosą pełen zachwyt pięknem wnętrz!

Wnętrza Zewnętrza

Najnowsze wpisy

Zobacz inne wpisy
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down