Wnętrza ZewnętrzaWnętrza ZewnętrzaWnętrza Zewnętrza

Gdzie najlepiej powiesić plakat?

19 sierpnia, 2015
Mieliście rację – wybrałam plakat z ziołami [tutaj]. I zaczęłam się zastanawiać, gdzie go powiesić. Miała być kuchnia, ale to jeszcze nie rozwiązuje dylematu – w kuchni mamy przynajmniej dwa miejsca, gdzie mógłby się znaleźć. Teraz przyszła mi na myśl jeszcze sypialnia – bo jakoś ta delikatna zielona kolorystyka pasuje mi również nad łóżko. Jak wybrać właściwie miejsce? Ciężka sprawa! 
Ale dzisiaj w poście pokażę Wam dwa sposoby, które pomagają podjąć decyzję. 
Jeden prosty i dość popularny, ale za to wymagający drugiej osoby, która swoją obecnością trochę psuje efekt. Drugi bardziej komputerowy i wymagający zrobienia zdjęcia. Może lepszy, ale trzeba uważać, by nie popsuć proporcji. 
Przed włączeniem wiertarki, warto skorzystać z obu metod.

Wydaje mi się, że na sypialnię plakat jest trochę za duży, a na większą ścianę w kuchni zdecydowanie za mały. Idealna by była ściana nad blatem, tylko pozostaje wtedy pytanie, czy ramka nie będzie kolidować z drzwiami szafki?
Aromatyczne zioła, Kreska, Pakamera >klik<

Zobaczę, co da się zrobić! A na szczęście mam jeszcze inne pomysły na fajne miejscówki dla naszych ziółek 🙂
Wnętrza Zewnętrza

12 komentarzy

  1. Ja bym powiesiła nad blatem…mam mniej więcej w takiej odległości u siebie w kuchni drewniane literki od Czary z drewna…i z doświadczenia wiem, że takiej szafki nie otwiera się do końca…a poza tym widzę że Ty masz gałkę zupełnie tak jak ja…i ona w sumie też trochę przeszkadza …w miarę cienka ramka i powinno być dobrze 😉

  2. Ja także popieram aranżacje nr.2. Bardzo ciekawy post:) Ja ostatnio tworzę plakaty i nie mam już gdzie wieszać:D

    Pozdrawiam i zapraszam w moje skromne, artystyczne progi: kopytkowa.blogspot.com

Najnowsze wpisy

Zobacz inne wpisy
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down