Wnętrza ZewnętrzaWnętrza ZewnętrzaWnętrza Zewnętrza

O nas

Cześć, tu Magda Motrenko, założycielka Wnętrza Zewnętrza. Dzielę się tu moją wnętrzarską pasją, która towarzyszy mi od przedszkola. W 2012 założyłam tego bloga, a obecnie działam również w social mediach, głównie na Youtube. Wnętrzarskie inspiracje z polskich domów przygotowuję dla setek tysięcy osób. Mam nadzieję, że teraz również dla Ciebie 🙂

Zdjęcie przedstawiające Magdę odbijającą się w lustrze, w tle przepięknie urządzone mieszkanie w kamienicy
Podczas nagrań w pięknej kamienicy we Wrocławiu.

Prowadzenie Wnętrza Zewnętrza to jednak znacznie więcej niż tylko pisanie i mówienie do kamery. Piszemy bloga, prowadzimy social media, współpracujemy z markami, które chcą się promować na naszych kanałach i tworzymy swoje produkty.

Wnętrza Zewnętrza to efekt pracy całego zespołu fantastycznych osób dzielących ze mną moje pasje. Dlatego dzisiaj mówiąc o Wnętrza Zewnętrza, myślę O NAS, a nie tylko o sobie.

Przemalowywanie płytek w kuchni z końca lat dziewięćdziesiątych.

Mam nadzieję, że dzięki różnorodnym stylom, jakie pokazujemy, więcej osób będzie mogło odnaleźć odpowiednie inspiracje dla siebie i urządzić się zgodnie ze swoimi potrzebami, a nie podążając za aktualną modą. Nie stylizujemy wnętrz, które prezentujemy, bo tak naprawdę domy wcale tego nie potrzebują. Naszą misją jest normalizowanie różnorodności. Kochajmy nasze wnętrza takimi, jakie są – ze wszystkimi prowizorkami, rozsypanymi zabawkami i czasem więdnącymi roślinami – bez dążenia do nierealnych standardów z magazynów. Dom to coś więcej niż ładny obrazek. Żyje, zmienia się z czasem. Jest istotnym tłem naszego życia i w naturalny sposób się do niego dostosowuje. Czasem jest posprzątany, gdy spodziewamy się wizyty fotografa, a czasem w totalnym bałaganie, gdy dzieci chorują, a w pracy gonią terminy. To jest ok. Nigdy o tym nie zapominajcie.

Na regale w salonie znalazło się miejsce zarówno na książki dorosłych, jak i zabawki dziecka.

Zapraszam do naszego SKLEPU z rzeczami dla miłośników wnętrz, designu i domowej atmosfery.

Na YOUTUBIE Wnętrza Zewnętrza znajdziecie inspirujące filmy, przede wszystkim home toury, czyli spacery po domach i mieszkaniach.

Zajrzyjcie też na nasz INSTAGRAM, gdzie dzielimy się zdjęciami pięknie urządzonych przestrzeni i zamieszczamy różne wnętrzarskie wskazówki.

Bardziej rozbudowane artykuły znajdziecie na naszym BLOGU.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kluczowymi publikacjami i nowościami w naszym sklepie, zapiszcie się do NEWSLETTERA.

A jeśli jesteście gotowi zaprosić nas na zdjęcia i nagrania do swojego domu, koniecznie wypełnijcie zgłoszenie w FORMULARZU. Może będziemy mieli okazję wkrótce się spotkać!

usercartmagnifiercrossmenuchevron-down