Wnętrza ZewnętrzaWnętrza ZewnętrzaWnętrza Zewnętrza

Kolekcja roślin. Jak zacząć?

13 maja, 2018
Rośliny są teraz bardzo modne! Jak zbudować swoją kolekcję? Skąd brać rośliny, by dobrze się bawić i nie zbankrutować?
 
 
Moja zielona przygoda zaczęła się bardzo dawno, ale do większego zaangażowania skłoniła mnie nauczycielka biologii, która w ramach zwykłej lekcji pobudziła moją wyobraźnię pokazując ogrom roślinnych możliwości. 

Zobaczcie mojego vloga, w którym zdradzam mój przepis na sukces w tej całej zielonej zabawie oraz dzielę się swoim doświadczeniem i obserwacjami.

Mam nadzieję, że jeśli jeszcze nie byliście przekonani do wypełnienia domu zielenią, udało mi się Was zainspirować, by spojrzeć na to hobby z nowej perspektywy i spróbować swoich sił.

Wnętrza Zewnętrza

4 komentarzy

  1. Piękne, ja sama tez uwielbiam kwiaty. W domu mam ich bardzo dużo, bo nie tylko upiększają i ocieplają pomieszczenia ale niektóre z nich tez poprawiają jakość powietrza.

  2. Piękna kolekcja 🙂 Ja mam identycznego grubosza w identycznej doniczce 😉 Mam biało-czarną łazienkę, i wymyśliłam, żeby na szafce z lustrem postawić małą roślinę/rośliny, najlepiej max 15 cm wysokości. Poradzisz, co może przeżyć w takim pomieszczeniu? Łazienka nie ma okna, ale w miejscu, gdzie stałby kwiatek lub kwiatki jest świetlik na całą szerokość łazienki, skąd dochodzi rozproszone światło dzienne z przedpokoju.

  3. Ciekawy artykuł. Dobranie dobrych roślin do pomieszczenia to nie lada sztuka, nie każdy zielony przyjaciel będzie odpowiednio rósł w danym miejscu czy nawet mieszkaniu, nie każdy będzie komponował się z wyglądem całości itd. Dodatkowo trzeba im poświęcać chociaż minimum uwagi, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Nie mniej warto mieć chociaż trochę zieleni w otoczeniu. 😉

Najnowsze wpisy

Zobacz inne wpisy
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down