Współpraca

Wnętrza Zewnętrza to blog osobisty, na którym prezentuję swoje spostrzeżenia i opinie. Wszystkie teksty są mojego autorstwa. Główna tematyka obraca się wokół wnętrz, domu i rodziny, ale pojawiają się również relacje z wydarzeń czy podróży.

Promuję szczególnie polskie wnętrza i polskie produkty, wyraziste kolory i ponadczasowe projekty.
Zawodowo zajmuję się również fotografią wnętrz.

Zapraszam do współpracy! 
wnetrzazewnetrza@gmail.com


Statystyki bloga prezentują się różnie w poszczególnych miesiącach - są to widełki 10-25 tys. unikalnych użytkowników oraz 30-55 tys. odsłon. W celu uzyskania aktualnych danych, proszę o kontakt mailowy.
Demografia wygląda zawsze podobnie. Czytelnikami są głównie kobiety (ok. 86%) w wieku 25-34 (47%) i 35-44 (24%) lat.

Fanpage: 6 tys. fanów
Instagram: 3 tys. obserwujących
Youtube: 900 subskrybcji (filmy są dodatkiem do niektórych publikacji na blogu)

Wystawiam faktury.


Największym zainteresowaniem czytelników cieszą się publikacje dotyczące zmian w moim własnym domu oraz recenzje konkretnych produktów.

Na mojego bloga zaglądają również osoby pracujące w branży wnętrzarskiej, które chętnie się inspirują tym, co pokazuję.

Najchętniej współpracuję z firmami z branży wyposażenia wnętrz. Od produktów remontowych, takich jak farby, podłogi, tapety czy narzędzia, przez sprzęt AGD i meble, aż po drobne dekoracje. Mogę zaproponować zaaranżowanie produktu w domowej aranżacji, recenzję, artykuł o historii marki czy relację z wizyty w show roomie lub fabryce, wraz z opisem kluczowych dla jakości etapów produkcji. Sporą popularnością cieszą się proste przeglądy zakupowe pokazujące wybrane przeze mnie produkty z aktualnego asortymentu sklepu (+ wideo typu HAUL zakupowy).
Przykładowe marki wnętrzarskie, z którymi współpracowałam: IKEA, TK Maxx, Annie Sloan (moja metamorfoza została wyróżniona w oficjalnym newsletterze marki), Magnat czy Jysk.

Mniej oczywistym kierunkiem promocji na blogu, acz równie interesującym dla czytelników, są obiekty takie jak hotele, pensjonaty, apartamenty na wynajem czy restauracje, w których mogę zrobić zdjęcia i przy okazji opisać usługi, jakie oferują. W tym zakresie współpracowałam dotychczas z Pałacem Kamieniec w Kotlinie Kłodzkiej, Solo na Molo w Sopocie oraz Laiko w Krakowie (tu i tu). Zachęcam do odwiedzenia wszystkich postów z etykietą "noclegi w Polsce".

Nie zamykam się również na współprace z markami spoza branży wnętrzarskiej. Domowa tematyka mojego bloga pozostawia szerokie pole działania. Produkty spożywcze mogę zaprezentować w kontekście stylizowania stołu, a dzięki liniom lotniczym mogę odwiedzić targi wnętrzarskie lub sfotografować piękne mieszkania na drugim końcu świata. Szczególnie ciekawe dla moich czytelników są posty dotyczące rzeczy dla dzieci.O mnie
Nazywam się Magda Motrenko, mam 25 lat i jestem żoną Piotra oraz mamą dwójki dzieci - Marcina (ur. 11.2011) i Leny (ur. 10.2014). Mieszkam w Warszawie.
Z wykształcenia jestem socjologiem, jednak zawodowo zajmuję się blogosferą, mediami społecznościowymi, nieruchomościami oraz fotografią wnętrz. Kiedyś nagrywałam krótkie filmy kulinarne (Sprawdzamy jak jeść). Teraz najbardziej relaksuje mnie przesuwanie mebli i malowanie ścian. Równie chętnie spędzam czas jeżdżąc na rowerze i podróżując.
Wierzę, że chcieć to móc.

Publikacje i wystąpienia
2018.02 Prezentacja i udział w panelu Dobrze mieszkaj na 4 Design Days w Katowicach
2018.01 Wizyta w radiowej Czwórce z tematem "Remont po polsku"
2018.01 Krótki wywiad w Dobrze mieszkaj "Nie ma jednego przepisu na małe wnętrze"
2017.10 Metamorfoza naszej niebieskiej szafy w gazecie Czas na Wnętrze
2017.10 Wizyta w radiowej Czwórce z tematem "Czy kolor ścian ma wpływ na to, jak czujemy się we wnętrzach?"
2017.07 Nasza niebieska szafa w newsletterze Annie Sloan
2017.03 Nasze mieszkanie w IKEA Family
2015.02 Metamorfoza naszego salonu w gazecie Czas na Wnętrze

Uczestniczyłam w takich wydarzeniach blogowych jak Blog Forum Gdańsk, See Bloggers, Blog Conference Poznań, Blogowigilia, Bloggers Photo Meeting czy Meetblogin. Współorganizowałam spotkania Blogów Wnętrzarskich, BlogINtalk (kameralne spotkania dla blogerów wnętrzarskich) i Wzory z blogerami.Zapraszam do współpracy! Proszę o kontakt mailowy.

wnetrzazewnetrza@gmail.com
Tel. 600 797 963
Adres do korespondencji:
Magda Motrenko
ul. Nowoczesna 1 m. 6
02-835 Warszawa