7 września 2022

Pastelowe mieszkanie w Krakowie


Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy to doskonałe pole do wnętrzarskich eksperymentów. W tym postawiono na pastelową, cukierkową kolorystykę w postaci mebli kuchennych, lodówki, a nawet okapu. 


W przedpokoju główne skrzypce gra oryginalnie wymalowana ściana. W artykule "Kolorowa metamorfoza ściany – malowanie kształtów" znajdziecie konkretne wskazówki na temat malowania kształtów. Pastelowy wazon pełni funkcję stojaka na parasole. 

Pomieszczenie oświetla oryginalna sznurkowa lampa – kolorowy abażur nie tylko wygląda ciekawie, ale też jest lekki i miękki, dzięki czemu w wąskim przedpokoju można było zrobić zabudowę pod sufit i nie martwić się kolizją frontu z lampą - nic tu niczego nie uszkodzi :) 

W sypialni znajdziemy kolorowy miękki zagłówek oraz dwukolorowe włączniki. A barwne prostokąty pojawiają się także na suficie. 

W łazience dominuje zielony odcień ścian, ale baza jest czarno-biała. Dzięki zastosowaniu farby na ścianach łatwo będzie można zmienić wygląd pomieszczenia. Zielona jest również umywalka nablatowa – tę pewnie trudniej wymienić, ale jej ciemny odcień dobrze komponuje się z wieloma barwami. To w tym pomieszczeniu, gdzie nie ma pastelowych akcentów, najlepiej widać kolejnego bohatera tego mieszkania. Bateria umywalkowa,  prysznicowa, grzejnik, rama prysznica, a nawet odpływ liniowy – wszystkie elementy są złote. 


Złoto przewija się również w pozostałych pomieszczeniach w postaci uchwytów, kratki wentylacyjnej oraz dekoracyjnych chrabąszcze na ścianach. A na drzwiach wejściowych wisi złoty koszyczek, w którym umieszczono przewodniki po Krakowie. Artykuł powstał we współpracy z Ceneo.

Komentarze

Prześlij komentarz