20 sierpnia 2020

Mieszkanie z pomarańczową lodówką


Zapraszam Was do obejrzenia mieszkania na wynajem, w którym pomysłowo zaaranżowano mocne kolory.

W kuchni otwartej na przedpokój zastosowano prostą bazę - białe ściany, drewniane meble i blat. Dzięki wzorzystej podłoga i pomarańczowej lodówce SMEG wnętrze nie jest jednak nudne, ale wprowadza w dobry nastrój nawet przed pierwszą kawą. Nie ma szafek nad blatem, dzięki czemu kuchnia wydaje się bardziej przestronna. Jednak nie brakuje miejsca do przechowywania - po drugiej stronie znajduje się pojemna szafka-spiżarnia we wnęce, a pod sufitem, nad stołem szafki na rzadziej używane rzeczy. W kąciku jadalnianym znajduje się oryginalna, odkryta cegła oraz ozdobne żeliwne drzwiczki. Zwróćcie również uwagę na ciekawy okap, półkę we wnęce nad blatem i wiszącą metalową półkę.


Za pięknymi niebieskimi drzwiami znajduje się łazienka. Ma duże okno, przy którym zaplanowano prysznic. Osłonę przed gapiami stanowią drzewa iglaste rosnące pod budynkiem. Prysznic oddzielono od reszty łazienki przezroczystą szybą, które chronią pojemną szafkę pod umywalkę przed zachlapaniem, a jednocześnie swobodnie przepuszcza naturalne światło. Jasne ściany, ogromne lustro i brak brodzika sprawiają, że łazienka wydaje się bardzo przestronna. Pomarańczowa lampa nawiązuje do koloru lodówki.


W salonie króluje niebieska sofa, nawiązująca kolorem do drzwi łazienki. Nad nią zamontowany został projektor, dzięki czemu telewizor nie przytłacza wnętrza, a jednocześnie wieczorem można wygodnie oglądać na rozłożonym ekranie netflixowe nowości. Nietypowy regał łączący otwarte półki i zamknięte szafki został zrobiony z płyty OSB. Zerknijcie również na mieszkanie, w którym ze sklejki powstała cała ściana, z szafkami, półkami oraz drzwiami do sypialni i łazienki.

Zapraszam również do obejrzenia całości mieszkania w filmie:

Komentarze

 1. Przyznam że ciekawie wygląda pomarańczowa lodówka w Twojej kuchni :)
  faktura a rachunek

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne kolory twojego wnętrza. Po prostu cudo :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezależnie od koloru lodówki do jej mycia i dezynfekcji warto stosować płyn do mycia lodówki VC630R.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słuchajcie, a co z ubezpieczeniem mieszkania? Widzę, że sporo atrakcyjnych polis można znaleźć tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ jednak chciałbym się was zapytać czy możecie mi doradzić, która z nich będzie najlepsza?

  OdpowiedzUsuń