29 marca 2019

Loft w Żyrardowie

Ostatnio robimy coraz więcej sesji wnętrzarskich i nagrywamy coraz więcej home tourów. Dlatego, jeśli macie niedosyt postów tutaj na blogu, odsyłam Was od razu na mój kanał YT - tam znajdziecie więcej inspirujących mieszkań i domów :)

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać wyjątkowy loft, który poznałam przy okazji udziału w programie Kto tu mieszka. Budynek (stara przędzalnia w Żyrardowie) znałam już wcześniej, gdyż oglądaliśmy tutaj mieszkania sprzedawane przez dewelopera. Ale co innego pusty loft na sprzedaż, a co innego tak starannie urządzone wnętrze!


To wnętrze urządził Maciek Waśkiewicz, który jest wielkim pasjonatem starych rzeczy i miłośnikiem loftowych klimatów. Potrafi wyszukiwać wspaniałe przedmioty i przywracać im dawny blask. To brzmi tak prosto, ale te poszukiwania i metamorfozy potrafią przybierać formę prawdziwych przygód! Naprawdę, mogłabym godzinami słuchać tych historii!


W tym mieszkaniu zrobiliśmy tylko kilka zdjęć, dlatego jeśli chcecie poznać tę przestrzeń dokładniej, obejrzyjcie film:


W filmie pokazuję sypialnię i łazienkę; opowiadam też o poszczególnych przedmiotach, byście nie przeoczyli żadnej wnętrzarskiej ciekawostki :)


Jeśli podoba Wam się taki loftowy klimat i industrialne dekoracje, koniecznie zajrzyjcie do sklepu  Maćka - Upstream Factory, w którym możecie kupić oryginalne przedmioty sprzed lat i elementy fabryk. 


Skoro to wpis z vlogiem, to chciałabym się przy okazji pochwalić, bo mój kanał na Youtubie subskrybuje już 10 tysięcy osób! Jestem pod olbrzymim wrażeniem, że tak dużo osób docenia materiały wideo, które przygotowuję. Bardzo mi miło! 

Ale żeby nie było tylko tak tylko o mnie, to pochwalę też jeszcze trzy osoby w ramach tegorocznego Share Weeku :) Jeśli nie znacie tych blogów, to zajrzyjcie:

* Na nowo śmieci - to blog Julii o gospodarowaniu odpadami, na którym znajdziecie odpowiedzi na wiele śmieciowych pytań (czy wiedzieliście, że paragony nie nadają się na makulaturę, a papierowe opakowania po frytkach koniecznie powinny iść do zmieszanych?). Dość niszowa tematyka, ale jakże ważna!

* U siebie w domu - to blog Moniki i Mariusza, na którym bardzo rzetelnie przedstawiają koszty budowy domu i swoje projekty DIY. Prawdziwa kopalnia konkretnej wiedzy!

* Gu tworzy - to blog Agi, która właśnie wprowadziła się do nowego domu i zachwyca mnie pięknymi kadrami nowych czterech kątów! Wszyscy wiemy, że przeprowadzka to okres olbrzymiego chaosu, a u Agi jakimś cudem wnętrza wciąż wyglądają pięknie. Nie mam pojęcia, jak ona to ogarnia, ale jest mistrzynią estetyki!

Jeśli też prowadzicie bloga i chcielibyście polecić strony, na które zaglądacie, pamiętajcie, że macie na to czas tylko do końca marca. Szczegóły u Andrzeja.