22 lutego 2016

Metamorfozy mebli Agnieszki Krawczyk

Powiem Wam szczerze, że zupełnie nie czuję przecierek na meblach! Jak już widzę takie postarzane meble, to mi się podobają, ale gdybym sama miała zadecydować, czy przecierać lub gdzie - to nic dobrego by z tego nie wyszło. Lubię przemalowywać i lubię korzystać z szablonów, ale przetarcia... no nie potrafię się w to bawić i już!

Ale choć sama tego nie czuję, to cieszę się, że są osoby, które korzystając z tej techniki potrafią sprawić sprawić, że meble nabierają wyjątkowego charakteru. Doceniam ich pracę, bo dzięki niej powstają prawdziwe dzieła sztuki! 

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka takich piękności przygotowanych przez Agnieszkę Krawczyk. Do metamorfoz zostały użyte farby Annie Sloan.

Próbuję sobie wyobrazić, jak wiele pracy trzeba było włożyć, i ile wyczucia trzeba mieć, by doprowadzić meble do takiego efektu! I tak jak nie lubię przecierek, tak tutaj nowy wygląd starych mebli jak najbardziej mi odpowiada. Agnieszko Krawczyk, jeśli to kiedyś przeczytasz, wiedz, że Cię podziwiam! :)

Naprawdę niezwykłe meble. Zwłaszcza ta pierwsza szafka w intensywnym kolorze - cudo! Nie obraziłabym się, gdyby taka stanęła kiedyś w naszym domu :)

A która metamorfoza Wam najbardziej przypadła do gustu? Dajcie znać w komentarzach :)