14 stycznia 2016

Kolory w sklepach: pomarańczowy

Pół roku temu podzieliłam się z Wami moimi przemyśleniami na temat koloru pomarańczowego - że choć teraz przez wiele osób wpisany na listę największego wnętrzarskiego obciachu, wkrótce znów zacznie być doceniany na większą skalę [KLIK]. I ja nadal w to wierzę! Jest to kolor, który swoimi różnymi odcieniami daje taką gamę możliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie widzę powodu, dla którego - tak obiektywnie - pomarańczowy miałby być gorszy niż żółty, różowy czy niebieski (kolory, które teraz dominowały). Jestem jednak w swoich pogląd wciąż jeszcze dość osamotniona. 

Możecie więc sobie wyobrazić moje zdziwienie, gdy zobaczyłam post z pomarańczowymi inspiracjami na pasku bocznym bloga wśród innych najpopularniejszych postów! 

Na pasku bocznym jest tygodniowe zestawienie, ale sam fakt, że ze wszystkich starych postów z serii Kolory na celowniku, pojawił się tutaj właśnie ten... Super! Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale dla mnie jest to poważny wyznacznik, że zainteresowanie pomarańczowym jest dużo większe niż mogłoby się wydawać.

Ponieważ jednak w sklepach pomarańczowe dodatki dopiero zaczynają się pojawiać i wciąż jest ich naprawdę niedużo, postanowiłam przygotować dla Was małą ściągawkę. Co pomarańczowego można kupić w polskich sklepach? Zobaczcie:


Po najechaniu na rzecz, która Was interesuje, powinna się pojawić cena i link do sklepu :) 
To moja pierwsza próba użycia kolaży interaktywnych, więc dajcie znać, jakby coś nie działało!

Kolaże w formie obrazka dla osób, którym kolaże interaktywne nie chcą się załadować: KLIK.Więcej pomarańczowych rzeczy znajdziecie na końcu tego wpisu [klik].

My już mamy w domu pomarańczowe krzesło i pomarańczową lampę z IKEA. A Wy? :)