11 grudnia 2015

Apartamenty Relaks w Krakowie

Uwielbiam pięknie urządzone apartamenty na wynajem! Kraków jest jednym z tych miast, w którym nie ma większego problemu ze znalezieniem czegoś naprawdę wyjątkowego. Aż chce się tam jechać chociaż na weekend!

Pisałam Wam już o różnych ładnych noclegach w Krakowie TUTAJ i TUTAJ. Teraz znalazłam kolejne wnętrza do kompletu: Relaks Apartments. Jeszcze tam nie byłam, więc nie napiszę, że polecam, ale już po zdjęciach mogę przyznać: podziwiam! Te wielkie okna, przestronne pokoje, klimat kamienicy, cegła na ścianie, stylowe meble i współczesne łazienki - właśnie taki wystrój lubię! :)

Jeszcze żeby ceny były trochę niższe, to jeździłabym tam co miesiąc! :)

Kraków naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskakuje takimi wnętrzami. Chociaż muszę Wam przyznać, że w Warszawie też ostatnio namierzyłam kilka ciekawych miejsc. Czemu dopiero teraz? Bo jako warszawianka, dotychczas nie miałam potrzeby szukania noclegu tuż koło swojego domu :) Ale jak już szukam ładnych noclegów w Polsce, to nie mogłabym nie wziąć stolicy pod uwagę!

Zima nastraja mnie wyjazdowo, a że na razie nigdzie się nie wybieramy, to zrealizuję swoje zachcianki trochę palcem po mapie, a trochę zdjęciami na blogu. Dlatego spodziewajcie się w niedługim czasie prezentacji kolejnych ciekawych hoteli i apartamentów :)