31 sierpnia 2015

Przemeblowanie naszego salonu - jak jest lepiej?

Układ mebli w naszym salonie nie zmieniał się już od roku. Doszła kanapa, fotel, półki, stoliki... ale nowe rzeczy tylko uzupełniały dotychczasową koncepcję, nie robiąc żadnej rewolucji. A my lubimy zmiany! Bo jak się przekonać, czy przypadkiem inne ustawienie nie jest lepsze, jeśli się tego innego ustawienia nie doświadczy? Przesunięcie mebli to zaledwie moment, więc czemu nie spróbować?

W zeszłym tygodniu przyjechała do nas Maria Pereira z bloga Make My Place i wspólnie trochę zaszalałyśmy z kreowaniem przestrzeni. Co się zmieniło? Zobaczcie na filmie :)
Mam kilka zastrzeżeń do nowego układu - na przykład nie do końca odpowiada mi obecny rozkład lamp - ale z dnia na dzień widzę też coraz więcej zalet! Nie zgodzę się z tym, co Maria mówi pod koniec filmu (4:20). Faktycznie wszystkie kolory nagromadziły się teraz blisko siebie, ale mi to bardzo odpowiada. Lubię kolory :)Więcej o nowym układzie powiem Wam w następnym poście, a póki co zapraszam Was serdecznie do Marii, która (poza tym, że jest niezwykle ciepłą osobą) tworzy naprawdę piękne treści - zarówno filmy, jak i zdjęcia, a dodatkowo dzisiaj świętuje swoje urodziny! Dlatego też bardzo mi miło, że miałyśmy okazję ten materiał przygotować wspólnie. Nie było łatwo ze względu na ograniczony czas i nasze małe córeczki, ale myślę, że wyszło fajnie :) Sprawdźcie, co jeszcze publikuje Maria, a jeśli zaglądacie do niej regularnie, napiszcie w komentarzu, jak Wam się podoba nasze przemeblowanie! :)