23 grudnia 2014

3 proste sposoby na spakowanie prezentów [film]

Wyjątkowo szybko minął grudzień w tym roku. Jeszcze śnieg nie zdążył nawet zadomowić się na dobre, a tu już zaraz będziemy świętować Nowy Rok! Ale nie uprzedzajmy faktów i pozostańmy jeszcze w temacie Bożego Narodzenia. Już jutro Wigilia, więc pora na ostatnie przygotowania. 

Mam nadzieję, że udało Wam się już skompletować wszystkie prezenty i unikniecie tych strasznych tłumów w centrach handlowych. Zwłaszcza, że już najwyższa pora na kolejny etap - pakowanie!

Przygotowałam dla Was króciutkie filmiki pokazujące, jak w prosto na trzy różne sposoby można udekorować prezent spakowany w zwykły szary papier. Nie są potrzebne żadne nadzwyczajne zdolności. Jeśli umiecie korzystać z nożyczek i wiązać sznurówki, bez problemu wszystko powtórzycie. 

A na końcu postu kilka zdjęć - świąteczne kadry z naszego choinkowego kącika :) Po więcej pomysłów odsyłam TUTAJ i TU. A jak jesteście ciekawi, jak spakowałam prezenty w zeszłym roku, zajrzyjcie do TEGO świątecznego wpisu.

Powodzenia w przygotowaniach! :)

A w pierwszy dzień świąt, gdy już wir porządków będzie za Wami, zajrzyjcie tu do mnie na chwilę. Będę miała dla Was króciutki post z drobną świąteczną niespodzianką :)