22 listopada 2014

Niespodzianka świętokrzyskiego

Kielce. Zwiedzaliście kiedyś Kielce? Ja nigdy! I nie kojarzę, żeby ktokolwiek kiedyś opowiadał mi o wypadzie do tego miasta w celach turystycznych. Kraków - wiadomo. Wrocław - spoko. Ale Kielce?!

Ale tak się złożyło, że wczoraj do Kielc się wybraliśmy. Blogotok - spotkanie blogerów to świetna okazja, by poznać nie tylko nowych ludzi, ale też nowe miejsca :)

I muszę Wam przyznać, że nie spodziewałam się po Kielcach takiego klimatu:


Tu pięknie oświetlony deptak, tam park, a jeszcze w oddali jakieś zabytkowe mury na wzniesieniu, nasuwające skojarzenia z Wawelem. To podobno Pałac Biskupów Krakowskich. Wszystko czyste, zadbane, odnowione i pięknie podświetlone. Naprawdę bardzo przyjemnie. Aż chce się spacerować!

Niestety zwiedzanie musieliśmy zostawić na inną okazję. Spotkanie blogerów wciągnęło nas na dobre! Przy okazji od razu podzielę się z Wami dwoma ciekawymi blogami. 
Pierwszy, choć nie stricte wnętrzarski, to jednak perełka dla miłośników stylu skandynawskiego i kolorów. Autorka, przesympatyczna Asia, urządziła swój dom naprawdę przepięknie! Nie będę zdradzać więcej, sprawdźcie sami na mamaizonabyc.pl :)
Drugi blog to fueldesign.pl. Zaglądam od jakiegoś czasu, teraz miałam przyjemność poznać Olę nie tylko wirtualnie. Co śmieszniejsze - mieszkamy w Warszawie niedaleko siebie, a potrzebowałyśmy pojechać do Kielc, by na siebie trafić :) Ale było warto!

A teraz uciekam na kolejne spotkanie z blogerami, tym razem podczas Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie. Jestem bardzo ciekawa, kogo poznam tym razem i którzy wystawcy zrobią na mnie największe wrażenie! A Wy? Też się wybieracie w ten weekend na plac Unii zrobić zakupy prezentowe? Jeśli jeszcze się wahacie, zajrzyjcie do mojego wpisu na ten temat - LINK :)

Komentarze

 1. Jaka szkoda, że nie wiedziałam o tym spotkaniu ! Też jestem z Kielc... Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogotok to inicjatywa jak najbardziej kielecka, więc jeśli jesteś zainteresowana spotkaniami, koniecznie śledź ich stronę i fanpage - blogotok.pl i facebook.com/blogotok :)
   To już było ich drugie wydarzenie, więc spokojnie można się spodziewać kolejnych. Warto być na bieżąco, by nie przegapić okazji! :)

   Usuń
  2. Dziękuję za informację :) Pozdrawiam - M.

   Usuń