18 listopada 2014

Jak zmieniają się ceny w sklepach?

W lipcu opublikowałam na blogu post z przeglądem miętowych rzeczy z polskich sklepów (LINK). Zaraz potem miałam wrzucić rzeczy w błękicie, ale... zupełnie o tym zapomniałam! :)) Jednak to prawda, że kobiety w ciąży jakoś gorzej myślą. Na szczęście nic straconego! Ponieważ mój komputer powędrował do serwisu i przygotowanie nowych treści nie jest teraz takie proste, z przyjemnością wykorzystam ten materiał. Jesteście ciekawi, czy coś się w sklepach zmieniło przez te kilka miesięcy? Jeśli tak, czytajcie do końca :)


Durszlak, DUKA - 14,9 zł (już niedostępny)

Po pierwsze, kilka produktów zniknęło. Nic dziwnego - np. durszlak z DUKA był już wtedy na wyprzedaży, gdyż zostały ostatnie sztuki (a jedna z nich powędrowała do mojego domu :)).

Po drugie, niektóre ceny uległy zmianie. Tylko w kilku przypadkach, ale za każdym razem ceny wzrosły! Nieznacznie, ale jednak.

Mimo wszystko, tygodnie mijają, a produkty w sklepach dalej na nas czekają. Bardzo to lubię! Do wielu zakupów dojrzewam miesiącami, więc aukcje kończące się w ciągu kilku godzin doprowadzają mnie do szaleństwa!