7 sierpnia 2014

Drewniany dom + małe podsumowanie

Na początek dziękuję Wam bardzo za wszystkie miłe komentarze pod ostatnim postem. Takie mniej wnętrzarskie wpisy wymagają pewnego przełamania się - w końcu każdy teraz może to przeczytać! Dlatego naprawdę wszystkie komentarze są dla mnie bardzo ważne.

A dzisiaj znalazłam dla Was bardzo przytulne wnętrze drewnianego domu. Naturalne kolory, delikatny błękit i wspaniały widok z tarasu. Niech to Wam wystarczy jako zapowiedź. Zapraszam do oglądania zdjęć!


Przeglądając te fotografie mam cały czas z tyłu głowy inny dom. Położony nie w okolicy Nowego Jorku, jak ten powyższy, ale pod Warszawą. O nim może innym razem! Teraz natomiast pora na małe podsumowanie.

Ostatnio zorientowałam się, że minęły już dwa lata istnienia bloga! Czas mija nieubłaganie. Nie powiem, że szybko, bo mam wrażenie, że blog istnieje od zawsze. Biorąc pod uwagę, ile się wydarzyło od jego powstania, to są nie aż, a tylko dwa lata. Prosta aktywność "po godzinach" przerodziła się w pewnego rodzaju uzależnienie, a blogosfera wkręciła mnie do tego stopnia, że na jakiś czas związałam się z nią zawodowo. Najbliższy rok zamierzam poświęcić dzieciom i wykańczaniu domu, więc mam nadzieję, że i tutaj mnie nie zabraknie. Mam nadzieję, że dalej będziecie mi towarzyszyć :)

Na koniec mała ciekawostka. Wyobraźcie sobie, że w ciągu ostatniego roku na Wnętrza Zewnętrza zajrzało 115 tysięcy osób! Jestem pod wielkim wrażeniem! To już sporej wielkości miasto. Jak Włocławek czy Zielona Góra. Dziękuję Wam, że jesteście!

źródło zdjęć: cotemaison.fr via nicety.livejournal.com

Komentarze

 1. Piękny jest ten domek, taki ciepły i sielski:) I to drewno ma taki specyficzny, nietypowy kolor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale świetnie się komponuje z kolorami pojawiającymi się w dodatkach! Przepiękna paleta barw, prawda? :)

   Usuń
 2. Niczym jakaś dacza wypoczynkowa! Ładnie, winszuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)
   A dom faktycznie pełni rolę domku wypoczynkowego, gdyż właściciele na co dzień mieszkają i pracują w Nowym Jorku :)

   Usuń
 3. Dobrze, ze zajrzeli, bo poprawiło im to nastrój zapewne. Jest kilka rzeczy, które mi się tu spodobały- łóżko w nieładzie, pies, kominek- koza, kwiaty ( wiosenne?) i motyl na ścianie.I że to wszystko do siebie pasuje :) Lubię drewniane domy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dom jest wspaniały, zawsze marzyłem o czymś takim, najlepiej nad morzem, zresztą mógłby być gdziekolwiek, bo samo patrzenie na niego, sprawia, że czuję się jak na dzikich plażach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pies tak idealnie pasuje do tego wnętrza, że wygląda to tak, jakby to on je urządził :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam drewniane stylizację :) Mają swój niepowtarzalny klimat.

  OdpowiedzUsuń