13 lipca 2014

Pokój dla chłopaka

Pokażę Wam dzisiaj tylko jeden pokój - pokój Dylana, trzyletniego chłopca. Najpierw zobaczcie zdjęcia, potem wyjaśnię, dlaczego akurat to wnętrze postanowiłam Wam pokazać :)

Jak wiecie, powoli urządzamy teraz pokój naszego Marcina, który od listopada również będzie trzylatkiem. Myślę, że powyższe zdjęcia trochę obrazują, jaki efekt chcemy osiągnąć. Choć nie mamy w planach farby tablicowej, to jednak niebieska ściana we wnęce jak najbardziej się pojawia. Niewielkie półki na zabawki i minimalizm, dający dziecku przestrzeń do zabawy. Jak Wam się podoba taki styl?

źródła zdjęć: 1 / 2 / 3

Komentarze

 1. Małe półki na drobne zabawki, samochodziki czy książki są rewelacyjne. Nie wiem tylko jak z funkcjonalnością, z tego co widzę na zdjęciach to trzylatek sięgnie tylko do dwóch dolnych, jeśli będzie chciał coś z górnych to będzie musiał za każdym razem wołać rodziców, tak samo ze sprzątaniem, sam nie odłoży zabawek. Może dobre rozwiązanie to przeznaczenie tych znajdujących się wysoko półek np. na zdjęcia albo po prostu dorabianie półek, gdy mieszkaniec pokoju osiągnie odpowiedni wzrost, aby tam sięgać? ;) Ten kosz z szopem jest piękny, sama bym z chęcią taki sobie kupiła, a dzieckiem już nie jestem, ale mąż by mnie wyśmiał. Dobrze, że mam syna, czasami robię mu zakupy, które cieszą tylko moje oko, bo jemu wszystko jedno ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się taka organizacja wnętrza, porządek, przestrzeń, nie ma efektu" przedobrzenia".Wszystko wygląda tak świeżo i oryginalnie.
  Moim zdaniem idealne i bardzo gustownie, pozdrawiam;)
  Zapraszam do mnie www.naturalnemetody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Urządzone z pomysłem, bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo przemyślane i co najważniejsze nie ma przesady :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny kolor farby tablicowej. Zachwycił mnie kosz z szopem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne wnętrze. Podoba mi się, bo z jednej strony harmonijnie i spokojne, ale z drugiej wyraziście. Choć uwielbiam biele i jasne kolory, to mając syna nie widzę jego w tych pastelach. Podobają mi się pokoiki w stylu marine, ale one są mało chłopakowe. Ten pokoik jest bardzo fajny. Ja też jestem na etapie pokoju chłopaka, bo wkrótce wprowadzi się do niego drugi chłopak i konieczne są zmiany. Zdaje mi się, że kupię szarą farbę do przemalowania łóżeczka. A łóżko na zdjęciu utwierdza mnie w tym pomyśle :-) Dla mnie duża inspiracja :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. To łóżko wygląda świetnie ;)) gdzie mógłbym takie znaleźć?

  OdpowiedzUsuń