29 czerwca 2014

Wspomnienia z Bułgarii

Wróciliśmy! Tydzień minął nim się obejrzeliśmy, ale i tak zdążyliśmy odpocząć od codziennych obowiązków i nacieszyć wspólnymi chwilami. Żadnego gotowania, żadnego sprzątania i cały czas tylko dla siebie nawzajem! Wakacje z małym uciekającym rozbójnikiem ciężko nazwać wypoczynkiem, ale mimo to czuję, że to oderwanie od rzeczywistości poprawiło moją kondycję. Odzyskałam zapał na tyle, że już zdążyłam zmienić szablon na blogu :)
Mam nadzieję, że ta tradycyjna forma prezentowania postów i kolorowy pasek boczny przypadną Wam do gustu. Kolejną zmianą ma być również wielkość zdjęć. Nie wiem jeszcze, czy to się uda, ale będę starała się publikować większe fotografie niż dotychczas. Jestem ciekawa, co sądzicie o tym pomyśle!

A poniżej kilka zdjęć z naszego wyjazdu:W końcu nie wynajęliśmy samochodu i nie wybraliśmy się do Nessebaru, więc niestety nie opowiem Wam, co ciekawego jest w Bułgarii do zwiedzania. Gdybyście jednak szukali niedrogiego hotelu przy samej plaży, z basenami, zjeżdżalniami i sporym placem zabaw dla dzieci, to chętnie doradzę :)

Póki co, pora wrócić do gry! Nasze mieszkanie czeka na dalsze zmiany!