16 czerwca 2014

Potrzebuję wakacji!

Czasem trzeba odpocząć, mimo że wciąż do zrobienia jest jeszcze tysiąc różnych rzeczy. Dobrze jest rzucić wszystko i dać sobie czas na uspokojenie myśli, by następnie móc wrócić do obowiązków z nowymi siłami. 

Póki jednak nie wezmę się w garść i nie wygospodaruję trochę czasu na krótki urlop, pozostaje mi podziwianie zdjęć z wakacyjnych wojaży innych osób. Takich jak te Scraperki z ostatniego postu, czy te poniżej, autorstwa Danielle de Lange. Podróżuję wirtualnie. Mam jednak nadzieję, że już niedługo to się zmieni.  Więcej zdjęć na the style files.

Komentarze

 1. piekne widoki :)
  a takie puchy i kwaity w nich w Albanii tez widziałam
  byle do urlopu ... mój dopier w sierpniu

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana życzę Wam, żebyście jak najszybciej znaleźli chwilkę na zasłużony urlop :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. I mi marzy się urlop... ale to nie możliwe w tym roku:( Oby Wam się udało wypocząć!! Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj mam to samo - podróże wirtualne i z książką , najważniejsze, że jak się tak już napatrze naoglądam i naczytam - to tak jakoś lżej i przyjemniej, grunt żeby słoneczko było.

  OdpowiedzUsuń
 5. kochana trzymam mocno kciuki za to, abyście za jakiś czas wybrali się na wymarzone wakacje i odpoczynek:*** ale najpierw przed Tobą misja po raz kolejny zostania mamą :)
  buziaków moc...i dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Zupełnie Ci się nie dziwię, serce roście patrząc na te zdjęcia. Też mi się marzą wakacje, bo to najcudowniejszy okres w roku. Niestety u mnie w tym to trochę skomplikowane ze względu na małą konsekwencję zeszłorocznych ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę wspaniałych wakacji i co najważniejsze odpoczynku i naładowania sił witalnych :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń