8 czerwca 2014

Cegła, sztukateria i szare ściany

Znalazłam dla Was kolejne piękne mieszkanie. W dodatku swoim wystrojem przypomina mi trochę nasze mieszkanie (przy czym nasze jest dopiero na początku swojej metamorfozy) - szare ściany, sztukateria, parkiet, szerokie drzwi i dużo zieleni za oknem :) Jednak to wnętrze ma coś, czego u nas nie ma i za naszych czasów nie będzie. I nie mam na myśli czerwonej cegły, choć tej też na razie odkrywać nie planujemy. O co więc chodzi? O tym za chwilę!

Cegła w przedpokoju bardzo ociepla wnętrze. Zwróćcie też uwagę na to wielkie lustro :)

Fantastyczne wieszaki! Zakochałam się :)

Kolor ścian w salonie, choć podobny do szarości z przedpokoju, jest dużo cieplejszy, wpadający w beż. Na ile to kwestia zmiany farby, a na ile zdjęcia?

Podoba mi się, że w sypialni na suficie pojawiła się taka sama lampa jak w salonie. Stylistyka konsekwentnie utrzymana w całym mieszkaniu.

Spójrzcie na ściany w salonie. Tu już nie są takie ciepłe, jak dwa zdjęcia wyżej :)

Szerokie dwuskrzydłowe drzwi i wielkie łóżko z miękkim zagłówkiem. Jak Wam się podoba? :)

Kuchnia pełna szuflad - bardzo dobrze!

Mikrofala ukryta w szafce.

Piękny balkon! Chyba nie wymaga dodatkowego komentarza.

Zwróćcie uwagę, że dobrze się prezentuje również z zewnątrz.

Balkon przy kuchni nie jest zbyt częstym rozwiązaniem, a to idealne miejsce na posiłek  :)

W mieszkaniu jest jeszcze jeden malutki pokoik...

Wydaje się większy dzięki wielkim lustrom na drzwiach szafy. Zwróćcie jednak uwagę na te czarne półki - bardzo mi się podobają.

Jak widzicie, to naprawdę mały pokój. Mimo wszystko nie został zagracony. Jako gościnny z pewnością dobrze się sprawdza.
A na koniec łazienka! To właśnie takiej łazienki brakuje mi w naszym domu! Utrzymana w biało-czarnej stylistyce, dobrze doświetlona, z fantastyczną składanką szklaną ścianką pod prysznicem. Jest klasycznie, a zarazem czysto, schludnie i nowocześnie. Bardzo chętnie zmieniłabym kolorystykę w naszych łazienkach właśnie na taką! Bardzo dobry pomysł z tymi składanymi do środka drzwiami!

A zwróciliście uwagę, że na żadnym oknie nie było żadnych zasłon? :)

Więcej zdjęć TUTAJ.