21 maja 2014

Stylowe poduszki

Kilka dni temu pokazałam Wam nowe poduszki na Instagramie. Bardzo przypadły Wam do gustu, dlatego dzisiaj zaprezentuję cały zestaw. Liczcie się z tym, że pojawią się na blogu jeszcze nie raz :)

Trzy poduszki, trzy wzory, jeden sklep - OH HOME. Wszystkie poduszki są uszyte w naprawdę wysokiej jakości przez... właścicielkę :). W ofercie ma naprawdę niesamowicie duży wybór kolorów i wzorów, przy czym trzeba pamiętać, że nie wszystkie są jeszcze dostępne na stronie. Jeśli więc szukacie czegoś konkretnego, warto odezwać się w wiadomości prywatnej. A jeśli nie wierzycie mi w ten wielki wybór, sami zobaczcie tkaniny TUTAJ.

Poduszki z OH HOME w najbliższy weekend będzie można obejrzeć na Warszawskich Targach Designu - WZORY! Targi odbywają się w sobotę 24 maja w Drukarni Praskiej na Mińskiej 65. Moje relacje z poprzednich edycji znajdzie TU i TUTAJ. Tym razem będzie wyjątkowo, ponieważ pojawią się również blogerzy! :) Co planujemy? Zobaczcie u Piotrka na Blogach Wnętrzarskich >> klik <<

Jeśli będziecie w ten weekend w Warszawie, wpadnijcie koniecznie! Targi wnętrzarskie nie zdarzają się codziennie, a to okazja by zobaczyć (i kupić) naprawdę piękne rzeczy! To kogo mam szansę spotkać w sobotę? :)