31 maja 2014

Bitwa o Dom: Podsumowanie

A kto Twoim zdaniem wygra?No ja ci mówiłem - doktorek. Jeśli wejdzie do finału, to doktorek.
To cytat z poprzedniego postu. Piotrek do ostatniej chwili obstawiał tak samo. I miał rację! Faktycznie mieszkanie w III edycji Bitwy o Dom wygrał Łukasz.

bitwaodom.tvn.pl

Dla tych, którzy nie oglądali, krótkie przypomnienie. W przedostatnim odcinku uczestnicy poprawiali swoje mieszkania. Dziewczyny w pokoju, którego część dołączyły do salonu, zrobiły garderobę. Agnieszka i Łukasz (to drugi Łukasz, nie ten co wygrał) właściwie w każdym pokoju musieli coś poprawić. Zrobili duży postęp, ale i tak spodziewaliśmy się, że nie wejdą do finału. Nie byli aż tak charakterystyczni. A jednak odpadł Dima!  W finale za dużo się nie wydarzyło. Prowadząca Kinga Rusin nie należy do moich ulubionych gwiazd. Sztywne dialogi z jurorami i uczestnikami programu przeplatane były krótkimi filmikami pokazującymi najciekawsze sceny w programie czy skończone mieszkania finalistów. Całe szczęście, że oglądaliśmy na tvnplayer - mogliśmy z czystym sumieniem większość przewinąć i od razu poznać wyniki. Jeśli chcecie zobaczyć miny uczestników, zerknijcie TUTAJ. Zwróćcie uwagę, kogo widać w pierwszym rzędzie obok rodziców Łukasza - Krysię z bloga Moje Wnętrzarskie Ja :) 

Czy w finale było coś zasługującego na uwagę? Może tylko słowa Perfekcyjnej Pani Domu, która na pytanie o to, który pokój ze wszystkich urządzonych w tej edycji, najbardziej jej się podobał, odpowiedziała, że to jest program nie o designie, ale o emocjach i w związku z tym jej się najbardziej podobała mina Dimy, gdy przyjechali jego rodzice. 

Hehe. No właśnie :)

Komentarze

 1. Historia Łukasza, gdy Rozenek wybrała go do programu, została przedstawiona we wzruszający sposób - od razu chciało się dać tej rodzinie mieszkanie. A potem z każdą zasłoną, fryzurą, badaniem, kanapką ta chęć była tylko większa :) mieszkanie dziewczyn podoba mi się bardziej, ale jestem największą fanką mamy i siostry Łukasza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obejrzałam dziś powtórkę i zdaje mi się czy zdemontowali te bazarowe ogródki? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiałam. Możliwe, że finał odbył się po drugiej stronie bloku. W końcu to osiedle chyba nie jest takie małe. Ale nie mam pojęcia, jak jest naprawdę!

   Usuń
 3. Dla mnie każdy z finalistów zasłużył tak samo na to mieszkania, każda z rodzin z innych względów ale faktycznie Doktorek i jego rodzinka zaprezentowali się w programie najsympatyczniej, mino że Wszyscy byli bardzo ciepli i pomocni.
  Pozdrawiam serdecznie:)
  T.

  OdpowiedzUsuń