21 marca 2014

Żonkile


Zrobiło się bardzo wiosennie, a co za tym idzie, dużo się zaczęło dziać. W pracy ruszyliśmy pełną parą z testami nowego projektu, o którym pewnie któregoś razu Wam opowiem. Na studiach też wszystko zaczęło się na koniec kręcić w większym tempie. A do tego wiosenne porządki, sadzenie roślin i domykanie koncepcji urządzenia mieszkania. Dzieje się dużo, dużo chciałabym Wam opowiedzieć, a jak na złość mam na to mniej czasu. Dlatego dzisiaj krócej :)

Cieszę się, że konkurs z ekspresem do kawy Tassimo Vivy przypadł Wam do gustu. A zarazem zupełnie się nie dziwię :) Jest naprawdę śliczny!

A w najbliższych dniach pokażę Wam pięknie miejsce na wakacje. Świetnie urządzone, blisko piaszczystej plaży i daleko od tłumu turystów. Zainteresowani?

Słonecznego weekendu!

Komentarze

 1. No to super ze u Ciebie dobrze się dzieje! Dużo sloneczka życzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Napiszę już w tym tygodniu. Będą przynajmniej dwa posty na ten temat :)

   Usuń
 3. no i tak trzymać :) wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Może i więcej obowiązków, ale za to chyba przyjemnych (no dobra, oprócz zakończenia studiów :) A dobra wiadomość jest taka, że na wiosnę wstępują w człowieka nowe siły !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekam na te siły i czekam, ale coś ich nie widzę na horyzoncie :P Mam nadzieję, że mimo wszystko jakoś wszystko się uspokoi :)

   Usuń