12 marca 2014

Wanna czy prysznic? KONKURS

Jak dobrze wiecie, od przeprowadzki staram się dostosować nowe mieszkanie do naszych potrzeb. Bym czuła, że jestem u siebie, a nie w gościach u poprzednich lokatorów. Wszystkie zmiany, które mi się marzą, wiążą się z jakimiś wydatkami. Tak to już w życiu po prostu jest! Jestem przekonana, że Wy, nawet jeśli mieszkacie w swoim domu od wielu, wielu lat, też chcielibyście udoskonalić niejedną rzecz. Gusta się zmieniają, technologie idą do przodu. Zmiany to naturalna kolej rzeczy. Tym pomieszczeniem, które najtrudniej aranżować jest łazienka. Większość elementów jest przymocowana na stałe, a ich wymiana wiąże się z remontem. Ale od dawna przekonuję Was, że drobnymi detalami też można wiele zdziałać! Dlatego mam dla Was konkurs z nagrodą, która pomoże - może właśnie Tobie? - udoskonalić łazienkę!

Wraz z marką ROCA serdecznie zapraszam na konkurs!

Do wygrania zestaw mięciutkich ręczników i pięknie pachnących kosmetyków do kąpieli!



Zadanie konkursowe jest bardzo proste - wystarczy tylko uzupełnić ten krótki formularz, odpowiadając na dwa proste pytania i podając swój adres kontaktowy:

Zwycięzcą zostanie autor najciekawszego uzasadnienia! Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii :)

Regulamin jest do wglądu TUTAJ.

Powodzenia!
Wyniki pojawią się już we wtorek :)

Komentarze

 1. W wannie można brać prysznic, a pod prysznicem kąpieli się już nie uda zrobić:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też opisałam i wysłałam :)))

  buziaki i słonka dla Ciebie:)))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też pozwoliłam sobie wyrazić swoją opinię.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Na jaki adres e-mail skontaktujesz się ze mną po wygranej?" -zdziwiło mnie trochę to sformułowanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tzn "Z jakiego maila skontaktujesz się ze mną w przypadku wygranej"- a to nie ktoś z zewnątrz ma się kontaktowac ze mną na ten adres? :D

   Usuń
  2. Wyniki pojawiają się na blogu i wtedy zazwyczaj osoba, która widzi, że wygrała, sama pisze maila. Tak było zawsze, bo nie dysponowałam adresami do wszystkich. Jak mam mail, to sama też zawsze się odzywam. Ale nigdy nie wiadomo, czy mail nie trafi do spamu... Dlatego bezpieczniej jest, kiedy zwycięzca sam będzie pamiętał o wysłaniu mi swoich danych :)

   Usuń
 5. Wysłałam zgłoszenie :)
  A teraz nadrobię zaległości :)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń