20 lutego 2014

Nowości

W tym miesiącu w naszym domu pojawiły się dwa nowe drobiazgi - drewniana deska w kształcie serca z różowymi bokami (pt,) i cudowny żółty kosz od Delinska Design. Deskę dokładniej Wam zaprezentuję przy innej okazji, a dzisiaj chciałabym się skupić na koszu, który tworzy piękny zestaw z brązowymi podkładkami, które wygrałam w konkursie w zeszłym roku

Podoba mi się elastyczność kosza. Z jednej strony jest stabilny, nie przewraca się i nie przechyla, a z drugiej jednak jestem w stanie go formować. I śmiało można eksperymentować, bo na koniec i tak zawsze bez problemu wraca do pierwotnego kształtu.Prawda, że piękny? A teraz u Iwony pojawiły się nowe kolory. Zobaczcie koniecznie TEN turkusowy!

* * *

Od kilku dni zbierałam się do napisania tego postu. Niezbyt mi to jednak wychodziło. Wciąż, gdy myślę "nowości", pierwsze do głowy przychodzą mi najnowsze doniesienia z Ukrainy. Śledzę relacje i choć bezpiecznie siedzę w domu, czuję strach i bezsilność. Niech ten dramat naszych sąsiadów wreszcie się skończy.