27 grudnia 2013

Szara kuchnia

Trafiłam ostatnio na zdjęcia kuchni, która bardzo oddaje klimat, jaki chciałabym osiągnąć w nowym mieszkaniu. To nie jest wersja kolorystyczna z idealnego domu marzeń, tylko nasza wizja tego konkretnego wnętrza. Nie znaczy to, że ma być identycznie. O nie! Chcielibyśmy inny stół, inne krzesła, inne fronty szafek, inny kran i tak dalej... Ale ogólny charakter to jest właśnie to. To, co na dzień dzisiejszy wydaje nam się, że chcielibyśmy osiągnąć. 


 
zdjęcia: Jem Cresswell via 79ideas.org

Prostota, szarość, surowe drewno, wielki stół. Prawdopodobnie zaczniemy od stołu. Gdzie warto zacząć poszukiwania? Znacie jakieś sprawdzone marki? Jakby co, MILONI i Spółkę Meblową już znamy. Obie te firmy mają w ofercie piękne wielkie stoły, nim jednak zdecydujemy się na taki poważny zakup, jakim jest stół, chcemy dobrze się rozejrzeć. By potem niczego nie żałować!


Komentarze

 1. ja bym dodała do tego jakiś zielony, żywy akcent :) ale wiem, że to było takie założenie utrzymać to pomieszczenia w 'zimnym' klimacie :) jak ktoś lubi, why not ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w normalnej kuchni takich barwnych akcentów nie brakuje. To, co widzimy na zdjęciach, to wystylizowane pomieszczenie. A jeśli chodzi o naszą kuchnię... ciągle myślimy o kolorowej lodówce! Ciemnozielona to nie taki zły pomysł... :)

   Usuń
 2. http://www.manufakturadrewna.pl/stoly-c1
  Osobiscie nie mam od nich stolu,ale osoby ktore maja chwala. Hana

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna kuchnia, a kolor szary we wnętrzu jest niezwykle przyjemny i "wdzięczny" !

  OdpowiedzUsuń
 4. Szarości to jest to, co podoba mi się najbardziej. I pasuje bardzo do typowo męskiego mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna kuchnia! Mnie przekonuje totalnie, łącznie z frontami, kafelkami i marmurowym blatem.

  OdpowiedzUsuń
 6. tylko gdzie taki kolor farby dostać, meble prezentują się idealnie !

  OdpowiedzUsuń