23 grudnia 2013

Świąteczny stół

Jutro Wigilia. Pewnie macie wysprzątane mieszkania i lodówki pełne jedzenia. Spakowane prezenty czekają poukrywane. Piekarnik pracuje na pełnych obrotach, by jutro wieczorem wszyscy mogli zgromadzić się przy jednym stole i by niczego wtedy nie brakowało. Jutro wszystko będzie kręciło się wokół stołu. Dlatego wyszukałam dla Was trochę zdjęć, które mogą stać się inspiracją przy dekorowaniu najważniejszego punktu w domu.


źródła

Piotrek mówił, że wrzuciłam za dużo zdjęć. Mam nadzieję, że mimo to szczęśliwie dobrnęliście do końca. 

A my jesteśmy teraz w trakcie przeprowadzki. Segregujemy rzeczy i wynosimy kolejne pudła do samochodu. Niby gruntowne porządki, ale mieszkanie na sprzątnięte zdecydowanie nie wygląda. Choinki też nie kupiliśmy, bo mamy zbyt dużo do przewiezienia, by zaraz po świętach jeszcze głowić się nad transportowaniem drzewka. Zupełna kicha, jeśli chodzi o wystrój domu. Mimo to w tym roku Święta cieszą mnie bardziej niż zazwyczaj. Razem ugniatamy ciasto, razem pieczemy, razem pakujemy prezenty. To jest prawdziwa radość Świąt - ten czas, który możemy wspólne spędzić. I tego Wam życzę! Byście pomiędzy tymi wszystkimi symbolami, potrawami, kolędami, przypowieściami, choinkami i Mikołajami potrafili odnaleźć to, co najważniejsze - swoich najbliższych.
Wesołych Świąt!PS. To przedostatni post w ramach Projektu Adwentowego organizowanego przez Apetyczne Wnętrze i Blogi Wnętrzarskie.

Komentarze

 1. Nie za dużo i same perełki! I dla Was pięknych Świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie udekorowane stoły
  przesyłam świąteczne uściski :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne inspiracje i pomysły :)))))))))))))))

  Wesołych świąt Kochani dla WAS:))****

  OdpowiedzUsuń
 4. jutro będzie mój pierwszy ciepły posiłek od czterech dni!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takich zdjęć nigdy za dużo...pzdr i życzę dużo radości i ciepła ogniska domowego na te Święta..pzdr Gosia

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekne inspiracje! Magicznych Swiat zycze! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Inspiracje takie jak Nasze :) cudowne, z przewaga ozdób ze sklepu pn. Las :) skandynawski mirr i wyważenie - jak zawsze w cenie :))) Pozdrawiam po-świątecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo mi się podoba połączenie bieli i zieleni. wciąż świątecznie, a jednak nietuzinkowo

  OdpowiedzUsuń