23 listopada 2013

Króżańska 6

Gdy to czytacie, pewnie właśnie szukam miejsca parkingowego na warszawskim Mokotowie. Równo o 14 w showroomie Spółki Meblowej i Charm&Chic rozpocznie się spotkanie Blogów Wnętrzarskich. Ma być kameralnie i merytorycznie. Już nie mogę się doczekać! Czemu teraz o tym piszę? Bo w zeszłym miesiącu byłam na uroczystym otwarciu tego showroomu i jeszcze dotychczas nie zdążyłam się z Wami podzielić wrażeniami :)

  


Spółka meblowa ma w swojej ofercie piękne drewniane meble. Z witryną ze zdjęcia poniżej pierwszy raz zetknęliśmy się już w czerwcu. Od tamtej pory regularnie powracamy do niej myślami. Widzimy ją oczami wyobraźni w naszym przyszłym mieszkaniu ;)A te piękne kolorowe notatniki (mam taki czerwony - zobaczcie TU; jest cudowny) to już robota Charm & Chic. Firma ta specjalizuje się w pięknych wzorach. Wzorzyste poduszki, wzorzyste kanapy, wzorzyste tapety... Dużo energii, mnóstwo kolorów! Skorzystałam z okazji i pobawiłam się próbnikami, zestawiając różne tkaniny ze sobą. Mogłabym tak eksperymentować godzinami...
Wydarzenie to miało jeszcze jedną wielką zaletę. Spotkałam się z Magdą (Wnętrzarka) i Dagmarą (For elements)! Rozmowy z dziewczynami zawsze dodają mi mnóstwo energii do dalszego blogowania. Tym bardziej cieszę się, że zaraz rozpocznie się kolejne inspirujące spotkanie. Choć dopiero co byłam na Blog Forum Gdańsk, to jednak przyda mi się dodatkowa iskierka motywacyjna. Im dłużej jest ciemno, tym trudniej jest mi znaleźć siły do pracy. Jestem przekonana, że po dzisiejszym wydarzeniu wezmę się garść!

fot. Agnieszka Lewsza


A tutaj razem z nami jest Justyna Hankus, której obrazy mogłyśmy podziwiać podczas wydarzenia. Zdjęcie natomiast zrobił Szymon Józefowicz, ale aparatem Dagmary, więc tak naprawdę oboje przyczynili się do uwiecznienia naszego spotkania :) Za moment spotkanie Blogów Wnętrzarskich. Pewnie już zaczynam się stresować. Zawsze się denerwuję na chwilę przed. Dopiero pierwszy uśmiech rozładowuje atmosferę. Mam nadzieję, że dzisiaj uśmiechów będzie jak najwięcej! Trzymajcie kciuki :)

Komentarze

 1. Powodzenia, udanego wyjazdu i spotkania z blogerami, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaraz zaraz, coś mi to wnętrze przypomina ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za przemiłe spotkanie! fajnie było w końcu zobaczyć się w realu :) świetnie było wymienić się doświadczeniami i posłuchać cennych, merytorycznych rad. Już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania ;)
  p.s. z showroomu wyniosłabym chętnie kilka rzeczy, na początek tę lampę z ostatniej fotki

  OdpowiedzUsuń