11 listopada 2013

Cotton Ball Lights

Dzisiaj na ulicach Warszawy rozróby. Tradycyjne, świąteczne rozróby. Dlatego korzystając z dobrego usprawiedliwienia, nie wychylam nosa z domu. Tak naprawdę każda wymówka jest dobra, by dłużej tu posiedzieć. Ciepła herbata, kołdra, gorący kaloryfer, zapalona świeczka... uwielbiam taką atmosferę! Jeszcze bardziej lubię gorące lato, gdy wszystko kwitnie, okna są pootwierane i można biegać w krótkich sukienkach, ale skoro czasem naprawdę musi być zimno, to cieszę się tą porą roku w domu.

Wieczory teraz stają się coraz dłuższe, więc postanowiliśmy zaopatrzyć się w dodatkowe źródło światła. Takie bardziej dekoracyjne, ale za to idealne, by jeszcze ocieplić domową atmosferę! Już wkrótce łańcuch z dwudziestoma bawełnianymi kulami trafi w nasze ręce :)


pinterest.com

pinterest.com

boxdelux.dk

pinterest.cometsy.com
Jednak nim Cotton Ball Lights wyślą do nas paczkę, musimy wybrać kolory. Nie jest to proste zadanie, gdyż jest mnóstwo pięknych kombinacji. Wszystkie mają w sobie to COŚ. Na powyższych zdjęciach królują takie delikatne barwy - beże, szarości, biel... ja natomiast chciałabym coś mocniejszego. Najbardziej chyba przekonują nas połączenia różnych odcieni niebieskiego i szarego (pierwszy łańcuch na rysunku poniżej), ale wciąż mamy wątpliwości. Dlatego obrady czas zacząć! :) 


Jakie połączenia najbardziej do Was przemawiają? 
Na które kolory radzicie nam się zdecydować? 
Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii!