29 października 2013

Wybór logo - pomożecie?

Dzisiaj miało być o marzeniach... ale tak się rozmarzyłam, że jeszcze musicie na ten wpis poczekać. Za to teraz będzie krótko i treściwie. Mam dla Was bardzo ważne zadanie, dotyczące poniekąd moich pragnień. Chcę udoskonalić wygląd bloga, bym wreszcie w pełni zaczęła być z niego zadowolona. Teraz ciągle coś mi nie pasuje. Dlatego na dobry początek chcę mieć nowe logo. Tylko mam straszliwy dylemat! I tu właśnie jest Wasza rola. Doradźcie mi, proszę. Które logo wybrać?

by Lala Grudzień

Zadałam to pytanie również na Facebooku. Tam głosy rozkładały się w miarę równo pomiędzy dwa ostatnie. Pierwsze jest śliczne, ale chyba faktycznie nie widzę go na blogu. To jednak nie rozwiązuje mojego problemu. Drugie czy trzecie? Co sądzicie?


Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. cięzko powiedzieć. Ja w każdym bym cos poprawiła...2 najlepsze chyba...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie podoba mi się drugie, jest lekkie i czytelne:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez jestem za 2:)
  http://forumwnetrzarskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Drugi od razu wpadł mi w oko więc coś w nim jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Magda, a jak się będzie przekładało logo na resztę grafiki blogowej? Może o tym pomyśl albo się z nami podziel pomysłem. Bo tak, to takie wybieranie nieco bez kontekstu... :)

  Pokombinuj, jak w nawiązaniu do logo porobisz sobie np. odsyłacze do facebooka, bloglovin itp.
  Z którym się "najłatwiej" pracuje? Które umożliwia stworzenie spójnego wyglądu w najlepszy sposób?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie 2! Najlepsze jest :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi przypadła do gustu dwójka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak dla mnie 3 najfajniejsze na bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Drugie albo trzecie, w pierwszym nie pasuje mi napis w pionie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja stawiam na drugie - od razu wpadło mi w oko, może dlatego, że lubię otwarte formy i do tego można je potraktować jako metaforę nieograniczonych możliwość i marzeń, które będą się spełniać:) Serdeczności:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Magda, ja bym jeszcze powalczyła:-) Drugie najlepsze, ale nadal mało wyraźne. Myślę, że logo powinno być łatwe do zapamiętania i powtórzenia - chodzi przecież o to, żeby ludzie kojarzyli logotyp z Twoim blogiem. Może troche uprościć propozycję nr 2? Wpisać w ten logotyp nawę bloga? Trzymam kciuki i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Najbardziej czytelne jest logo nr. 2, chociaż ja bym jeszcze bardziej je "oczyściła". Może warto wpisać w logo całą nazwę bloga? A może warto popracować nad pierwszą wersją? Ja tak tylko skromnie powiem co ja bym zrobiła z logo pierwszym :) Ja bym zostawiła białe litery na czarnym kole w takiej postaci, w jakiej są teraz, usunęłabym tego wystającego z koła czarnego "fifka" i nazwę bloga umieściłabym pod czarnym kołem z białymi literami, tak, żeby przylegały do krawędzi koła, czyli, żeby "szły" z zaokrągloną linią. Wtedy wszystko byłoby wiadomo: byłaby i nazwa (a to bardzo ważne) i byłby znak graficzny :) To takie moje skromne uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 14. pierwsza myśl nr 2, tylko hmmm tak sobie myślę i myślę, a może ten nr 1...- może coś w ten deseń: wysłałam na maila:)

  OdpowiedzUsuń
 15. ja też jednak stawiam na dwójeczkę :)))

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. głosuję na 2! argumenty: lepiej widać literkę "z", a co za tym idzie nazwa jest bardziej czytelna, lepiej rzuca się w oczy i ryje banię ;) Poza tym, sporo jest symboli różnych blogów z kółkami...nie wiem czemu, ale spotkałam się już zmultum tak owych. 2 jest bardziej oryginalna

  OdpowiedzUsuń
 18. Chyba 2 :)) Doskonale Cie rozumiem, u mnie też coś co chwilę zmieniam, już mam kolejne pomysły ale poczekam na okreś świąteczny ;)
  Zapraszam na konkurs u mnie na blogu oraz dodatkowy na Facebooku! :) http://beautifulsolution.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja stawiam na ostatni - jakoś od razu rzucił mi się w oczy. Ma dobrą dynamikę i jest łatwy do zapamiętania :) Jestem ciekawa, co wybierzesz.
  A jeśli chodzi o zmiany na blogu, to przechodzę przez to samo właśnie - chcę coś naprawić, zmienić, ulepszyć, żeby nie tylko mnie było z nim lepiej, ale również moim wiernym czytelnikom, których liczba ciągle rośnie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Stawiam na 2 bo to otwarta forma, ktora daje wiecej mozliwosci. Pomysl, ze czasem logo trzeba umieszczac na roznych tlach i formach i dlatego 2 wydaje sie najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Wszystkimi dziesięcioma palcami podpisuję się pod numerem dwa:) (jak widzę, nie jestem w mniejszości:)

  OdpowiedzUsuń