20 października 2013

MEETBLOGIN cz. 1

Ale się działo! Pierwszy dzień zjazdu blogerów wnętrzarskich MEETBLOGIN już za nami. Jakie wrażenia? Mega pozytywne! Cały dzień atrakcji w doborowym towarzystwie. Blogerzy wnętrzarscy to tak różne osobowości. To niesamowite, że pomimo tylu różnic, tak wiele nas łączy. Wspólna pasja. Czuję, że jak weźmiemy się w garść, możemy razem góry przenosić! 

Ula Michalak, organizatorka wydarzenia, podczas przemówienia otwierającego zjazd.

Ania - Scraperka i Agnieszka z Agnetha Home.

Kasia z bloga Jak w domu.

Renata z bloga Zmysły i Pomysły.

To ja, właśnie tak wyglądam.

A tak wygląda Ula, gdy nie prowadzi prezentacji.

Była z nami dzisiaj również Matylda Kozakiewicz, znana też jako Segritta. Opowiedziała nam o remoncie swojego mieszkania i o aranżacyjnych pomysłach czytelników. Jej prezentacja pobudziła nasze szare komórki do działania i już myślimy o nowych formach postów.

Łódź Design Festiwal i MEETBLOGIN w dużej mierze odbywają się w tym oto budynku, w Łodzi przy ulicy Targowej 35. Czyż te czerwone schody nie są piękne? To taki cudowny kolor...

A to już kawałek dalej. Zwiedzamy Łódź idąc do restauracji na obiad.

Piotr (Blogi Wnętrzarskie) tu pewnie jeszcze myśli o swojej prezentacji, która była jednym z ostatnich punktów programu dzisiejszego dnia.

W restauracji Piknik, w oczekiwaniu na posiłek, szybki przegląd najnowszych maili.

Z Lillą... pewnie znacie jej blog Kokon Lilli, prawda? :)

Marcin Czechowicz opowiadał nam o tym, jak się robi dobre zdjęcia wnętrz...

...a następnie prezentował sprzęt, który może się przydać.

CDN...

Trochę bałam się tego wydarzenia. Dwudniowy zjazd to wydawało mi się zbyt wiele. Po pierwszych minutach na miejscu wszystkie obawy zniknęły. Dlatego z tego miejsca kieruję wielkie podziękowania do Uli Michalak, że wykrzesała z siebie takie pokłady energii, by zorganizować to wydarzenie! Dobra robota :)