18 września 2013

7 faktów

Dzisiaj post mniej wnętrzarski. Właściwie zupełnie nie w temacie. Muszę opowiedzieć Wam o sobie. Zbyt często tego nie robię, ale okoliczności zobowiązują. Otrzymałam wyróżnienie od rudej przyszłej pani doktor z bloga Nad Narwią i nie mogę przejść obok tego faktu obojętnie. Marrieanne, dziękuję! Nie co dzień zbiera się blogowe komplementy!O szczegółach związanych z tym wyróżnieniem możecie przeczytać TUTAJ. Ja od razu przejdę do rzeczy. Mam przedstawić siedem faktów o sobie i wyróżnić siedem kolejnych blogów. Nie jest to najprostsze zadanie, ale postaram się zrobić, co w mojej mocy.


7 faktów o mnie

 1. Chciałabym pracować w domu. 
 2. Lubię procenty, ale tylko te w matematyce.
 3. Zamierzam sama zbudować laleczkowy dom.
 4. Chętnie wdaję się w dyskusje, ale raczej te internetowe.
 5. Nie znoszę przekrzykiwania się, lekceważenia i pogardy. Każdy zasługuje na odrobinę szacunku.
 6. Wolę logarytmy niż języki obce.
 7. Nigdy nie złożyłam papierów na architekturę. Rozmyśliłam się.

7 wyróżnionych blogów

Ostatnio miałam kilka okazji do polecania godnych uwagi blogów (TU czy TU) i jak tak dalej pójdzie, zaraz skończą mi się pomysły! Ale na szczęście jeszcze trochę świetnych blogów na tym świecie jest, więc póki mogę, wyróżniam:

 1. Our very first apartment.blogspot.com - blog, na którym mogę się poczuć, jakbym sama już kupowała własne mieszkanie. Przyjemne uczucie :)
 2. Viki home - wyjątkowy blog wnętrzarski, bo choć tematyka nie pozostawia żadnych wątpliwości, to jednak jest tu więcej słów niż zdjęć. A co gorsza, przyjemnie się czyta! Właściwie to obrazy są tylko dodatkiem to tej treści. Wnętrzarsko wyjątkowe...
 3. D jak Design - czyli cudowne apartamenty wyszukane w sieci przez Agatę. Agato, napisz coś o sobie. Nie bądź taka tajemnicza. Jestem bardzo Ciebie ciekawa! :)
 4. Wymarzone Wnętrze - Gosiu, mam nadzieję, że to wyróżnienie zmotywuje Cię, by pokazać nam wkrótce piękną metamorfozę. Bardzo liczę na ten post!
 5. My Full House - kuchnia Kasi sprawiła, że często myślami powracam do jej wnętrz. Czarna ściana w sypialni, żółte dodatki i te piękne witryny w salonie... sami zobaczcie!
 6. Matka jest tylko jedna - blog Jaskółki, matki Kosmyka, baby chłopa i polonistka. Już kilka razy polecałam, ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Co tam znajdziemy? Lekkie pióro i dystans do świata, którego tak bardzo niektórym brakuje. Po prostu, najzwyczajniej warto zajrzeć. Zwłaszcza, jeśli lubicie się uśmiechać do monitora.
 7. Blogi Wnętrzarskie - na koniec blog mi najbliższy, bo prowadzony przez mojego męża. Gdy mam chwilę, to zaglądam właśnie tam i dopiero stamtąd ruszam w podróż po najnowszych postach pozostałych blogów wnętrzarskich. To moja skarbnica wiedzy! :)
Uf! Jest siedem!

Na koniec przygotowałam jeszcze kilka zdjęć z ostatnich miesięcy. Mam przy swoim boku dwóch kochanych mężczyzn, z którymi jestem właściwie nierozłączna, więc nie może ich tu zabraknąć.


A-mniam-mniam! Jak widzicie, jesteśmy zupełnie normalni :)Oto my!
Mam nadzieję, że udało mi się w jakimś stopniu zaspokoić ciekawość niektórych. Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście mi doradzić, co powinnam zamieścić w zakładce "o mnie" (którą tworzę od wielu miesięcy), piszcie śmiało. :)