27 sierpnia 2013

Konkurs PoolSpa

Pamiętacie moją podróż do fabryki wanien w Gryficach? Mam dla Was coś więcej niż tylko relację i kilka zdjęć. Konkurs! Sezon wakacyjny już się kończy, więc mam nadzieję, że wszyscy jesteście wypoczęci i pełni pomysłów.Reguły gry, 
czyli co trzeba zrobić, by mieć szansę wygrać nagrody od POOLSPA?

Wyobraźcie sobie, że fragment poniżej (ten znajdujący się pomiędzy gwiazdkami), to osobny post na blogu, który prowadzicie. Co Waszym zdaniem powinno się znaleźć w miejscu literek A, B, C i D? Co byście napisali swoim czytelnikom? Może chcecie dorzucić jakieś zdjęcia? Macie szerokie pole do popisu. Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Zwycięski projekt zostanie zaprezentowany w poście z wynikami konkursu.
Swoje propozycje wysyłajcie na maila wnetrzazewnetrza@gmail.com lub piszcie w komentarzach. Jak Wam wygodniej. Osoby posiadające blogi, proszę też o wrzucenie na pasek boczny podlinkowanego obrazka konkursowego (ten czerwony napis powyżej).


* * * * *

[ A ]

na-pulpit.com

[ B ]

poolspa.pl

[ C ]

poolspa.pl

[ D ]

* * * * *
Nagrody to zestawy składające się z ręczników, mydełek i olejków kąpielowych. Zwycięzca, z racji bycia zwycięzcą, otrzyma dużo większy ręcznik niż wyróżnieni (a będą dwa wyróżnienia). Na Wasze zgłoszenia czekam do końca 13 września, wyniki pojawią się na blogu w trakcie weekendu. Nie obiecuję, że to będzie sobota, ale postaram się nie trzymać Was długo w niepewności.


Mam nadzieję, że ta nowa forma konkursu Wam się podoba. Życzę powodzenia! :)


Komentarze

 1. Witaj Magda,
  Mam już na pasku podlinkowany obrazek konkursowy, a w głowie pomysł na pasta pasującego do tych zdjęć. Myślę, że do 13 września napiszę do Ciebie na maila.
  Ten konkurs to świetna zabawa... ;)
  Pozdrawiam serdecznie.
  Jola z "żyjąc z pasją".

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak!! Wreszcie trochę rozrywki. Taka nietypowa forma kontaktu z czytelnikami zawsze się sprawdza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super pomysł! Takiego konkursu jeszcze nie było! Szkoda, że ciężko mi się wymyśla takie rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń