16 sierpnia 2013

Białe wnętrze

Dzisiaj, na dobry początek weekendu, chciałabym Wam pokazać piękne białe mieszkanie. Jest może aż zbyt białe, ale za to można doszukać się w nim naprawdę wielu pięknych elementów dekoracyjnych. Dlatego warto przyjrzeć się tym zdjęciom trochę dokładniej.


Czyż ten czarny domek nie wygląda cudnie? Również serduszka na ścianie chwyciły mnie za serce. To taki prosty symbol, ale jednak wcale nie banalny. Krzesła są do siebie bardzo podobne. Z pozoru tylko jedno wyróżnia się tylko kolorem, ale naprawdę każde jest inne. Różne, ale zarazem wszystkie utrzymane w jednym stylu. To daje świetny efekt!

W nietypowy sposób wykorzystano tutaj regał. Zamiast książek, ustawiono na nim poduszki. Może nie jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie, ale ma swój urok. Jak Wam się podoba?


źródło zdjęć

Moje ulubione kolorowe szkło, prześliczne wazony i zachwycający wiszący fotel. Musi być cudownie spędzać w nim słoneczne poranki, z gazetą i kubkiem gorącej herbaty. 

To jedno z tych wnętrz, które najlepiej wyglądają na zdjęciach. Patrzenie na taki wystrój to czysta przyjemność. Ale czy fajnie by się tu mieszkało? Mi nie. Niemniej warto zwrócić uwagę na niektóre detale, które mogą urozmaicić również nasze mieszkania. Które elementy najbardziej przypadły Wam do gustu?