16 lipca 2013

Santorini

Byłam w pełni usatysfakcjonowana latem uśmiechającym się do mnie zza okna, dopóki nie trafiłam na folder ze zdjęciami wysp greckich. Wystarczył dosłownie moment, bym utonęła w marzeniach. Teraz, gdy zamykam oczy, mam przed sobą te widoki zapierające dech w piersiach, a we włosach czuję śródziemnomorski wiatr. Kamyczki przyjemnie łaskoczą stopy. Wygrzewam się w słońcu, a moja skóra wciąż jest słona po kąpieli w ciepłym morzu. Po czym otwieram oczy i widzę jedynie komputer. 
Kwiaty za oknem już tak nie cieszą.

Oto niezwykły hotel na wyspie Santorini. Jego designerskie wnętrza zostały urządzone w jasnych barwach. W niektórych oknach zamocowano fragmenty skały wulkanicznej, by zapewnić lokatorom maksimum prywatności. Wielkie lustra, fototapety w odcieniach szarości i turkusowe dywaniki, tworzące kolorystycznie spójną całość wraz z basenami uśmiechającymi się zza okna. Bajecznie, luksusowo i stylowo. 

  
     

źródło zdjęć: freshome.com

Zachwycają mnie trójnogie stoliki, krzesła i regał o oryginalnym kształcie. Bo o basenach, parasolach i słońcu chyba już nie muszę wspominać? Cudowny klimat... ach...