1 czerwca 2013

Konkurs dla rodziców

UWAGA! 
Z okazji Dnia Dziecka Homplexowe Wnętrza ogłaszają konkurs dla rodziców dzieci w wieku od 6 do 16 lat


Przez najbliższe 2 miesiące w ramach 3 edycji "Homplexowych Wnętrz" kilkudziesięciu architektów wnętrz będzie projektować pokoje dziecięce i młodzieżowe. W związku z tym macie okazję zyskać kilkadziesiąt profesjonalnych aranżacji na urządzenie pokoju Waszych pociech. Projekty będą wykonywane pod kątem preferencji osób wybranych właśnie w ramach tego konkursu. Wystarczy odpowiedzieć na 7 prostych pytań organizatora i poczekać tydzień na ogłoszenie wyników:

1. Jak ma na imię Twoje dziecko i ile ma lat?
2. Jakie są wymiary pokoju Twojego dziecka?
3. Jakie kolory i wzory Twoje dziecko chciałoby mieć w swoim pokoju?
4. Które z aranżacji są inspiracją do urządzenia pokoju Twojego dziecka?
http://www.homplex.pl/aranzacje/pokojow-mlodziezowych
http://www.homplex.pl/aranzacje/pokojow-dzieciecych
5. Jakie czynności wykonuje w pokoju Twoje dziecko i ile czasu im poświęca? (wymień ok. 6 - 10 czynności)
6. Czym interesuje się Twoje dziecko? (np. nauka, sport, sztuka, muzyka, astronomia, przyroda, aktorstwo, etc)
7. Jakie motywy lubi Twoje dziecko? (np. sowy, motyle, kwiaty, piłkarze, formuła 1, kosmos, cyrk, etc)"

Odpowiedzi należy przesłać na adres konkurs@homplexowewnetrza.pl do 7 czerwca. 

Powodzenia! Będę trzymała za Was kciuki! :)




Aż żałuję, że sama nie mogę wziąć udziału. Jestem ciekawa, co projektanci zaproponowaliby dla naszego malucha. 
A co Wy sądzicie o idei tego konkursu?

Komentarze

 1. A ja właśnie kończę urządzać pokój mojego Nastolatka, więc ..
  ale pomysł świetny :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. pomysł świetny:) ale powiedz mi, bo nie do końca zrozumiałam-co daje wygrany projekt? i czy wygrane projekty będą realizowane w rzeczywistości i będzie można podpatrzeć rozwiązania użyte w danych pokojach?

  Pozdrawiam,
  Madlen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm... nie wiem, czy dobrze rozumiem pytanie, więc śmiało dopytaj, jeśli moja odpowiedź będzie niesatysfakcjonująca :)

   Konkursy de facto są dwa. Najpierw konkurs dla rodziców. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych kilka. W efekcie będziemy mieli plany pokoi i preferencje ich właścicieli. Te wybrane plany pokoi + preferencje właścicieli zostaną przedstawione uczestnikom drugiego konkursu, czyli Homplexowych Wnętrz. Ten konkurs jest dedykowany dla architektów i projektantów wnętrz. Ich zadaniem będzie właśnie stworzenie wizualizacji przedstawiających koncepcję urządzenia tych pokoi dziecięcych. Uczestników zawsze jest wielu, projektów mnóstwo, a ich poziom jest bardzo wysoki. Nie wiem, co mogą wygrać projektanci, ale rodzice będą mieli wizualizacje i projekty dotyczące pokoju ich dziecka. Mogą je wykorzysta i zrealizować (pewnie będą spore zniżki od producentów mebli), mogą tylko częściowo czerpać inspiracje, a mogą także nic nie robić, tylko je sobie pooglądać. Normalnie, gdy zgłaszamy się do architektów wnętrz po projekt, musimy wyłożyć pewną kwotę i w zamian dostajemy jeden projekt. Tu mamy wszystko za darmo, a projektów kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt. Dlatego myślę, że jest to fajny konkurs :) Taki niezobowiązujący, a zarazem dający dużo inspiracji :)

   A wszystkie projekty pokoi dziecięcych, które powstaną w ramach konkursu Homplexowe Wnętrza będą dostępne na stronie internetowej. Natomiast, jak wiadomo, każdy pokój jest inny i niektórych rozwiązań nie da się zbyt łatwo przenieść do naszego wnętrza. Zawsze lepiej, gdy projekt jest robiony pod nas :)
   Dlatego zapraszam do udziału :) :) :)

   Usuń
  2. dzięki za odpowiedź:) ale tak się zapaliłam do konkursu, że nie doczytałam, że to dopiero od 6 r.ż., a moja ma 'tylko' 3,5 :(((

   a poza tym, ciekawe jaki budżet jest przeznaczony na projekt, bo to też ma znaczenie-inaczej, gdy nieograniczony (sponsorzy), inaczej, gdy trzeba się zmieścić w kliku tysiącach (jeśli nawet).

   Wiesz, kiedyś spotkałam się w internecie z ogłoszeniem dziewczyny, która robiła projekty pokojów dziecięcych za darmo-w zamian chciała tylko zrobić zdjęcie ze zrealizowanego projektu do swego portfolio.

   Usuń
  3. Masz rację. Zazwyczaj wszystko rozbija się o budżet. Jestem ciekawa, ile by kosztowało zrealizowanie projektów, które powstaną w ramach Homplexowych Wnętrza. Sprawdzimy ;)

   A nasz synek ma 1,5 roku, więc nie biorę udziału w konkursie z tego samego powodu, co Ty :)

   Usuń
  4. daj znać tylko proszę, jak się już rozstrzygnie :) chętnie zobaczę co się urodzi w dziecięcych pokojach :D

   Usuń
 3. fajnie ale moja corka nie co za mloda:))))

  OdpowiedzUsuń