2 marca 2013

Bardzo białe wnętrza

Dzisiaj kilka luźnych wnętrzarskich inspiracji. Co je wyróżnia? Olbrzymia ilość bieli! Trochę drewna, trochę roślin i zaledwie kilka kolorowych dodatków. Poza tym wszystko białe. Efekt pogłębiają wielkie okna, dzięki którym do środka wpada mnóstwo światła. Zwróćcie uwagę na ciekawe lampy, sufity oraz wrażenie przestrzeni. Chcielibyście tak mieszkać?

Femour.com

Femour.com

Femour.com

pinterest.com

pinterest.com

pinterest.com

pinterest.com

pinterest.com

pinterest.com


Komentarze

 1. W domu z trzeciego zdjęcia od dołu chciałabym mieszkać (Grecja:)).

  OdpowiedzUsuń
 2. ja kocham biel i taką przestrzeń w pomieszczeniach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są niektóre z tych wnętrz, ale ja nie chciałabym tak mieszkać, po dłuższym wpatrzeniu się wydają się takie chłodne i sterylne:) Zdecydowanie wole jednak cieplejsze i wesołe kolorki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram. Mi też się podobają takie wnętrza, świetnie się w nich wypoczywa. Jednak dłuższe przebywanie w nich powoduje jakby lenistwo i brak chęci działania. Wiem to z własnego doświadczenia, bo w takim mieszkałam.

   Usuń
 4. Klimat z pierwszego zdjęcia bardzo mi odpowiada:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo piękne wnętrza ale dla mnie trochę za sterylne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te kolorowe dodatki fajnie przełamują tą biel, szczególnie te zielone poduchy rzucają się w oko. Lubię takie wnętrza oglądać i bardzo mi się podobają jednak w domu wybrałam i nie mam nawet jednej białej ściany ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Białe pomieszczenia są rzeczywiście optycznie większe i jaśniejsze, jednak równocześnie mam wrażenie, że są dość zimne. Moim zdaniem trzeci pokój od dołu jest rewelacyjny:) Natomiast na ostatnim zdjęciu urzekła mnie piękna lampa:) Łazienkę również podziwiam i chciałabym kiedyś sobie taką urządzić z fioletowymi detalami:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale bielutko :) Jakbym mojego szkraba wpuściła do takiego pomieszczenia to już nie byłoby tak czysto :P Zastanawia mnie jednak ten kominek, czy to tylko atrapa? Nie wyobrażam sobie białej ściany wokół działającego kominka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cóż można więcej dodać - białe jest piękne. Uwielbiam

  OdpowiedzUsuń
 10. maki w wazonie - jak pięknie:-)

  OdpowiedzUsuń
 11. W moim domu jest bialo. Wszedzie biale deski (panele), duze okna, biala kuchnia (tak sie dostaje w standardzie wynoczone domy w Norwegii). Staram sie przelalac to wszystko jakimis kolorowymi dodatkami, jakos uatrakcyjnic wnetrze, by bylo przytulniej. Nie jest latwo, oj nie. Dlatego marzy mi sie przemalowanie desek na jakis delikatny kolor jak krem albo caffe late.

  OdpowiedzUsuń
 12. No biały od kilku lat to król koloru. pamiętam jak mój brat dawno miał wszystko na biało to się z niego śmiałem :) a on to miał 15 lat temu, bo ojciec ze stanów taką mode przywiózł :) teraz sam mam większość białego u siebie i takie okna dachowe sztuk 6 jak na trzecim zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
 13. They also really countless programs who you can partner with.
  At the outset obtained develop a collecting our own basics- washer, dryer
  for clothing, wine fridge, furnace after that
  if you end up favourable you can pay for to- rush on specific things like
  a good microwave oven, sandwich producer and / or toaster oven.
  Come up with a the perfect batter meal coupled
  with a the best waffle the form of iron.

  Feel free to visit my web-site: oster toasters at walmart

  OdpowiedzUsuń
 14. domartstyl-pl16 lipca 2013 09:11

  i tu znowu bajecznie ;)

  OdpowiedzUsuń