1 lutego 2013

Domki dla lalek cz.2

Wczoraj zaczęłam temat >> domków dla lalek <<. Pokazałam Wam piękny domek ze sklejki o bardzo prostej formie dającej nam szanse wykazania się w urządzaniu wnętrza. Dzisiaj pora na coś bardziej zaawansowanego. Znacie Miniio? To polska firma założona przez trzy mamy. Co ciekawe, mamy trzech chłopców ;) 

"Traktujemy zabawę bardzo poważnie. Nie ma nic poważniejszego od zabawy, kiedy jest się dzieckiem. A my w środku nadal nimi jesteśmy. Dlatego szukamy inspiracji w najlepszych dorosłych projektach, materiałach i rozwiązaniach. A potem poważnie je zmniejszamy. Akurat na tyle, by pomieścić 30 cm lalkę Barbie."

Tworzą stylowe domki i meble. Filcowy dywanik, drewniane łóżko, lampy nad stołem, tapeta w napisy, wielkie okna. Mnóstwo bieli. Każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany. Zaraz sami zobaczycie!
Parterowy domek z pełnym umeblowaniem kosztuje 699 zł. Dwupiętrowy - 1299 zł.

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Miniio na facebooku


Miniio proponuje także trochę tańszą wersję domku. Regał Expedit kosztuje 79,99 zł. Jeszcze tapeta, mebelki... et voilà! Nie ma drzwi i okien, ale za to, gdy córka podrośnie, domek będzie mógł służyć jako półka na książki. Jak Wam się podoba takie rozwiązanie?A na koniec polecam ten >> filmik <<
To krótka relacja z budowania własnego domku dla lalek. Robi wrażenie!

Trzymajcie się ciepło! :)