10 grudnia 2012

Pasiak

Dzisiaj będzie wyjątkowo krótko. W ogóle dzisiaj nie planowałam niczego pisać. Jednak trafiłam na coś, czym bardzo chcę się z Wami podzielić. Oto moja inspiracja dnia, pasiasty obraz:

carolynshomework.blogspot.com
Abstrakcje mają to do siebie, że albo się je kocha, albo nie. Sprawa jest dość prosta. Dla mnie to wspaniała prosta forma, cudowne intensywne barwy, a dla niektórych zwykłe kreski, które każdy mógłby namalować. Powyższe zdjęcie też nie należy do tych najwyższej klasy. Część z Was pewnie zwróci większą uwagę na książki, które stoją grzbietami do ściany. Tak to już jest!
Ale może chociaż część z Was podzieli mój pasiasty entuzjazm, dlatego mimo wszystko postanowiłam pozawracać Wam dzisiaj głowę tylko tą jedną pracą - kolorami zamkniętymi w czarnej ramie.
:)PS. Pamiętajcie, że już w przyszłym tygodniu kończy się nasz KONKURS!

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Trochę jak tkanina, prawda? Miałam wątpliwości, czy aby na pewno jest to obraz. Jednak na powiększeniu na końcach te paski się tak trochę 'rozlewają', co przy materiale raczej średnio by było możliwe.
   Chociaż nadal nie jestem w 100% pewna ;)

   Usuń
 2. Bardzo mi się podobają takie proste formy. I tez lubię pasiaste wzory pod wszelkimi postaciami :)
  Aczkolwiek... no cóż... pewnie pasiasta tkanina wyglądałaby równie dobrze, jak obraz. Co z kolei jest fajnym pomysłem na prostą i tanią ozdobę ścienną ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod kątem kosztów, to rzeczywiście tkanina by się tutaj lepiej sprawdziła :) W sumie bardzo dobry pomysł! Podejrzewam, że na żywo byłoby widać zdecydowaną różnicę, już na pierwszy rzut oka. Ale przecież nie chodzi o to, żeby nikt nie zauważył, z czego jest ozdoba na naszej ścianie, prawda? ;)

   Usuń
 3. mnie tez się wydaje ze paski są namalowane :P
  wazony wyglądają ciekawie, jakby z guzików xD
  obserwuję i liczę po cichu na rewanż ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo się przyglądałam tym wazonom, ale niestety nawet w powiększeniu nie widać dokładnie. Podejrzewam jednak, że to mogą być konstrukcje z kredek.
   I już Cię obserwuję :)

   Usuń