17 grudnia 2012

Konkursowo: Ewuwka


Pamiętacie o KONKURSIE?
Zostały już tylko dwa dni. Więc jeśli jeszcze się nie zgłosiliście, to już najwyższa pora.


Jedną z konkursowych nagród są wspaniałe magnesy od Ewuwki
Dlatego dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam tę autorkę. Jej prace to drobne przedmioty, z którymi stykamy się na co dzień. Profesjonalnie ozdobione stylowymi grafikami sprawiają, że świat nas otaczający nabiera indywidualnego charakteru. 

Doceniam także możliwość zamówienia przedmiotu z własną grafiką. To mogą być zdjęcia członków rodziny na magnesach, to może być jakieś hasło, które jest bliskie naszemu sercu, a mogą to być także rysunki naszych dzieci, jak na zdjęciu poniżej:


Prawda, że cudowne? To wspaniały pomysł na prezent dla dziadków (Dzień Babci i Dzień Dziadka już za miesiąc!). Przy odpowiednim doborze ilustracji, takim drobnym gadżetem jak magnesy możemy sprawić bliskim dużo radości. Także przyjaciele ucieszą się, jeśli w ten nietypowy sposób wywołamy im zdjęcia ze wspólnych wakacji.


A to urocze serduszko to pokrowiec na lusterko. Szkoda, że na wnętrzarskie blogi zaglądają prawie same panie. Bo my już wiemy, że takie lustereczko byłoby uroczym upominkiem dla kobiety.


Poniżej przedstawiam Wam wspaniałą kolorowankę. Jak działa i czym się różni od zwykłych malowanek, widać na zdjęciu. To bardzo kreatywna zabawa dla dzieci. Podejrzewam, że szczególnie dziewczynki będą zachwycone możliwością przebierania jamniczka :)


Poniżej jeszcze kilka ciekawych propozycji w zimowym klimacie:Jeśli coś Wam wpadło w oko, odsyłam do Ewuwki.
Jej prace można znaleźć w Wylęgarni i Pakamerze.

Komentarze