18 grudnia 2012

Konkursowo: Dekornia


Został ostatni dzień konkursu.
Naprawdę ostatni moment, by dać sobie szansę wygrania pięknych nagród!


Przy tej okazji chciałabym Wam zaprezentować 'rodzinę' sławnego talerza-arbuza. To tak kolorowa i apetyczna ceramika, że nie potrafię jej się oprzeć! Ale zacznijmy od początku...
Pewnie nie pamiętacie, ale pierwszy raz o pracach Dekornii pisałam już dawno, przy okazji tematu kolorowych umywalek. Zainteresowanych serdecznie odsyłam TUTAJ. Od tamtej pory ta wspaniała ceramika cały czas chodzi mi po głowie. Dlatego śledzę uważnie facebookowy fanpage Dekornii i na bieżąco podziwiam wszystkie nowości. Okazało się, że poza umywalkami, można tu znaleźć mnóstwo innych pięknych przedmiotów. Co więcej, autorka robi także prace na zamówienie. Możliwości są właściwie nieograniczone! 
Dzisiaj jednak skupimy się na owocowo-warzywnej kolekcji. Jak twierdzi autorka, inspiracją do tworzenia może być nawet zwykłe śniadanie, kiedy nie mamy na czym położyć ogórka ;)Pierwsze z serii były truskawki. Zaraz po nich posypały się zamówienia na pozostałe owoce i warzywa. 
Jestem w tych naczyniach po uszy zakochana!
Więc trochę żałuję, że sama nie mogę wziąć udziału we własnym konkursie ;)

Jeśli ta kolorowa ceramika podbiła również Wasze serca i chcielibyście wzbogacić się o coś więcej niż arbuzowy talerz, zachęcam do zajrzenia na stronę Dekorni. Tam, w ramce po lewej stronie, znajdziecie odnośniki do odpowiednich sklepów internetowych. 

Wszędzie owoce, warzywa... od tych wszystkich smakołyków zrobiłam się głodna!
Także zapraszam, już po raz ostatni, do udziału w naszym apetycznym konkursie i uciekam do kuchni.
Pamiętajcie, że w czwartek wyniki!

Komentarze