6 grudnia 2012

KONKURS!

wraz z  

serdecznie zapraszają na konkurs!

Dni mijają, licznik bije. W tym magicznym czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia łatwo przeoczyć pewne szczegóły dnia codziennego. Tyle się dookoła dzieje... 
Dzisiaj są Mikołajki, dzień wyjątkowo radosny dla dzieci. Ale i rodzice mogą się poczuć tego dnia wyjątkowo. Dla przykładu - moim 6 grudnia urodziła się córka ;) 
Jednak fakt, że mam kolejny rok za sobą, to według mnie trochę za mało do świętowania. Jest ważniejszy powód, bardziej blogowy. Ktoś wie? Otóż liczba wejść na Wnętrza Zewnętrza przekroczyła 10 000! 
Z tej okazji organizuję konkurs. Oczywiście, nie sama! Mam przyjemność przedstawić Wam dwie rewelacyjne marki, za którymi stoją utalentowane panie, Ewuwka i Dekornia. Choć ich prace bardzo się różnią, mają jedną cechę wspólną - są perfekcyjne w swojej branży. Dekornia to kolorowa ceramika,  oryginalne naczynia, barwne umywalki, dekoracyjne kafle. Ewuwka to pomysłowe grafiki, cudowne w swojej prostocie, umieszczone na drobnych przedmiotach, z którymi stykamy się każdego dnia. Obie panie wykonują także prace na zamówienie! To dość istotny fakt, biorąc pod uwagę zbliżające się Święta...

Co trzeba zrobić?

1. Polubić strony organizatorów na facebooku:
2. Umieścić jeden z obrazków konkursowych u siebie na blogu,
a w przypadku braku bloga, udostępnić link do konkursu na facebooku 
3. Zostawić komentarz pod tym postem, aby potwierdzić swój udział

Miło mi będzie, jeśli także dodacie Wnętrza Zewnętrza do obserwowanych. 
Dzięki temu nie przeoczycie wyników!

Pora na najmilszą część:
NAGRODY
Aby zwiększyć Wasze szanse na wygranie, nagrody są dwie. Oto one:

Cudowny, wyjątkowy Talerz Arbuz z pracowni Dekornii.


Dwa magnesy Ewuwki z jeleniem i matrioszką, utrzymane w świątecznej kolorystyce.


Oto obrazki konkursowe dla blogerów, do wyboru:Konkurs trwa równo dwa tygodnie. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 grudnia do 23.59.
Wyniki 20 grudnia!