Wnętrza ZewnętrzaWnętrza ZewnętrzaWnętrza Zewnętrza

Dla projektantów wnętrz

Dlaczego powstawała specjalna podstrona z propozycjami współpracy dla projektantów wnętrz? Bardzo cenimy współpracę z projektantkami i projektantami wnętrz. Tworzycie wyjątkowe przestrzenie pełne funkcjonalnych rozwiązań, które chcemy prezentować naszym widzom w Internecie oraz czytelnikom naszych książek. Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę związaną z fotografią wnętrz oraz prezentacją mieszkań w naszych filmach.

HOME TOUR

Mieszkanie projektantki/projektanta

Home toury na nasz kanał Youtube nagrywamy bezgotówkowo. Ani my nie płacimy mieszkańcom, ani mieszkańcy nie płacą nam. W podziękowaniu za zaproszenie udostępniamy zdjęcia mieszkania do niekomercyjnego użytku. Tak samo jest w przypadku mieszkań projektantek i projektantów. Jeśli chcesz zaprosić nas do siebie, po prostu uzupełnić formularz.

Mieszkanie klientki/klienta projektantów wnętrz

Jeśli chcesz zaprosić nas do nagrania któregoś ze swoich projektów, możesz zachęcić klientów, by sami się do nas zgłosili w formularzu lub samodzielnie zgłosić mieszkanie (oczywiście po ustaleniu tego z mieszkańcami). Linki do projektantów wnętrz zawsze zostawiamy w opisie filmu.

Obecność projektanta w filmie

Jeśli jednak chcesz pojawić się w filmie ze swoją realizacją, jest to usługa dodatkowo płatna od 1000 + vat w górę (stawkę zawsze ustalamy indywidualnie). Ta możliwość pozwala na lepsze budowanie swojego wizerunku w oczach widzów i zwiększa szanse na pozyskanie klientów. Zamiast anonimowości, początek budowania relacji. Cena pozwala nam pokryć część kosztów związanych z organizacją nagrań. W przypadku nagrań, które wymagają pilnego terminu i/lub są w niedogodnej dla nas lokalizacji, stawka może być większa.

Możemy też stworzyć wspólnie dodatkowy film z poradami. Prawdopodobnie będzie miał mniej odsłon niż home tour, ale również może być dobrą okazją do zaprezentowania się jako specjalistka. Przykładem takiego materiału może być film z trikami stylizacyjnymi od home stagerki (choć akurat ten nie był efektem współpracy, tylko spontaniczną realizacją naszego pomysłu).

Mieszkania inwestycyjne

Mieszkania inwestycyjne, zarówno na sprzedaż, jak i wynajem krótko- i długoterminowy, są trudne do pokazania i spotykają się z niechęcią części widzów, dlatego robimy wyjątki tylko dla najciekawszych realizacji. Jesteśmy gotowi je nagrać za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie od 2 tys. + vat w górę. Przykład prezentacji nieruchomości inwestycyjnej poniżej:

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Sesje zdjęciowe wyceniamy indywidualnie, na terenie Warszawy przeważnie w przedziale 800-1600 zł w zależności od rozmiaru nieruchomości. W przypadku sesji w innych rejonach Polski dochodzi koszt dojazdu oraz noclegu.

W przypadku sesji zdjęciowej połączonej z nagrywaniem HOME TOURU, cena zdjęć to 50% zwykłej stawki.

Podczas sesji możemy wykonać również 3 krótkie filmiki w pionie do wykorzystania w Twoich social mediach (rolka, tiktok, youtube shorts) – nagranie telefonem i montaż, bez napisów – w cenie 300 zł + vat za 3 rolki.

Dodatkowo możemy również pomóc w zorganizowaniu publikacji internetowych.

Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz połączone z sesją

Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz możemy zrealizować podczas sesji zdjęciowej. Wyjaśnię podstawy profesjonalnej fotografii wnętrz i zdradzę moje sposoby na szukanie atrakcyjnych kadrów. Zrobimy również zdjęcia telefonem, bo to często jedyny sposób na uwiecznienie realizacji, w których klienci nie zgadzają się na profesjonalną sesję, i warto czuć się w tym obszarze pewnie. Na koniec usiądziemy jeszcze do obróbki – pokażę, jak obarabiam zdjęcia z aparatu, ale wskażę też, jak poprawić zdjęcia wykonane telefonem. Ponieważ warsztaty są połączone z sesją, ich koszt to dodatkowe 500 zł + vat do ceny sesji. Po warsztatach pozostajemy jeszcze w kontakcie – przez kolejne dwa miesiące chętnie udzielę wskazówek odnośnie podsyłanych zdjęć.

Kurs fotografii wnętrz dla projektantów wnętrz

W przygotowaniu.

REKLAMA PRODUKTÓW

W przypadku chęci promowania jakiejś marki czy produktów w filmie, odsyłamy do standardowej zakładki współpracy. W tym obszarze można spodziewać się stawek rzędu 10-20 tys. + vat. Każda współpraca jest wyceniana indywidualnie. Rękodzielnicy mogą liczyć na specjalne warunki.

usercartmagnifiercrossmenuchevron-down