piątek, 27 grudnia 2013

Szara kuchnia

Trafiłam ostatnio na zdjęcia kuchni, która bardzo oddaje klimat, jaki chciałabym osiągnąć w nowym mieszkaniu. To nie jest wersja kolorystyczna z idealnego domu marzeń, tylko nasza wizja tego konkretnego wnętrza. Nie znaczy to, że ma być identycznie. O nie! Chcielibyśmy inny stół, inne krzesła, inne fronty szafek, inny kran i tak dalej... Ale ogólny charakter to jest właśnie to. To, co na dzień dzisiejszy wydaje nam się, że chcielibyśmy osiągnąć. 


 
zdjęcia: Jem Cresswell via 79ideas.org

Prostota, szarość, surowe drewno, wielki stół. Prawdopodobnie zaczniemy od stołu. Gdzie warto zacząć poszukiwania? Znacie jakieś sprawdzone marki? Jakby co, MILONI i Spółkę Meblową już znamy. Obie te firmy mają w ofercie piękne wielkie stoły, nim jednak zdecydujemy się na taki poważny zakup, jakim jest stół, chcemy dobrze się rozejrzeć. By potem niczego nie żałować!


9 komentarzy:

 1. ja bym dodała do tego jakiś zielony, żywy akcent :) ale wiem, że to było takie założenie utrzymać to pomieszczenia w 'zimnym' klimacie :) jak ktoś lubi, why not ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w normalnej kuchni takich barwnych akcentów nie brakuje. To, co widzimy na zdjęciach, to wystylizowane pomieszczenie. A jeśli chodzi o naszą kuchnię... ciągle myślimy o kolorowej lodówce! Ciemnozielona to nie taki zły pomysł... :)

   Usuń
 2. http://www.manufakturadrewna.pl/stoly-c1
  Osobiscie nie mam od nich stolu,ale osoby ktore maja chwala. Hana

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna kuchnia, a kolor szary we wnętrzu jest niezwykle przyjemny i "wdzięczny" !

  OdpowiedzUsuń
 4. Szarości to jest to, co podoba mi się najbardziej. I pasuje bardzo do typowo męskiego mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna kuchnia! Mnie przekonuje totalnie, łącznie z frontami, kafelkami i marmurowym blatem.

  OdpowiedzUsuń
 6. tylko gdzie taki kolor farby dostać, meble prezentują się idealnie !

  OdpowiedzUsuń