wtorek, 29 października 2013

Wybór logo - pomożecie?

Dzisiaj miało być o marzeniach... ale tak się rozmarzyłam, że jeszcze musicie na ten wpis poczekać. Za to teraz będzie krótko i treściwie. Mam dla Was bardzo ważne zadanie, dotyczące poniekąd moich pragnień. Chcę udoskonalić wygląd bloga, bym wreszcie w pełni zaczęła być z niego zadowolona. Teraz ciągle coś mi nie pasuje. Dlatego na dobry początek chcę mieć nowe logo. Tylko mam straszliwy dylemat! I tu właśnie jest Wasza rola. Doradźcie mi, proszę. Które logo wybrać?

by Lala Grudzień

Zadałam to pytanie również na Facebooku. Tam głosy rozkładały się w miarę równo pomiędzy dwa ostatnie. Pierwsze jest śliczne, ale chyba faktycznie nie widzę go na blogu. To jednak nie rozwiązuje mojego problemu. Drugie czy trzecie? Co sądzicie?


34 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. cięzko powiedzieć. Ja w każdym bym cos poprawiła...2 najlepsze chyba...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie podoba mi się drugie, jest lekkie i czytelne:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez jestem za 2:)
  http://forumwnetrzarskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Drugi od razu wpadł mi w oko więc coś w nim jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Magda, a jak się będzie przekładało logo na resztę grafiki blogowej? Może o tym pomyśl albo się z nami podziel pomysłem. Bo tak, to takie wybieranie nieco bez kontekstu... :)

  Pokombinuj, jak w nawiązaniu do logo porobisz sobie np. odsyłacze do facebooka, bloglovin itp.
  Z którym się "najłatwiej" pracuje? Które umożliwia stworzenie spójnego wyglądu w najlepszy sposób?

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie 2! Najlepsze jest :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie 3 najfajniejsze na bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Drugie albo trzecie, w pierwszym nie pasuje mi napis w pionie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja stawiam na drugie - od razu wpadło mi w oko, może dlatego, że lubię otwarte formy i do tego można je potraktować jako metaforę nieograniczonych możliwość i marzeń, które będą się spełniać:) Serdeczności:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Magda, ja bym jeszcze powalczyła:-) Drugie najlepsze, ale nadal mało wyraźne. Myślę, że logo powinno być łatwe do zapamiętania i powtórzenia - chodzi przecież o to, żeby ludzie kojarzyli logotyp z Twoim blogiem. Może troche uprościć propozycję nr 2? Wpisać w ten logotyp nawę bloga? Trzymam kciuki i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Najbardziej czytelne jest logo nr. 2, chociaż ja bym jeszcze bardziej je "oczyściła". Może warto wpisać w logo całą nazwę bloga? A może warto popracować nad pierwszą wersją? Ja tak tylko skromnie powiem co ja bym zrobiła z logo pierwszym :) Ja bym zostawiła białe litery na czarnym kole w takiej postaci, w jakiej są teraz, usunęłabym tego wystającego z koła czarnego "fifka" i nazwę bloga umieściłabym pod czarnym kołem z białymi literami, tak, żeby przylegały do krawędzi koła, czyli, żeby "szły" z zaokrągloną linią. Wtedy wszystko byłoby wiadomo: byłaby i nazwa (a to bardzo ważne) i byłby znak graficzny :) To takie moje skromne uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 13. pierwsza myśl nr 2, tylko hmmm tak sobie myślę i myślę, a może ten nr 1...- może coś w ten deseń: wysłałam na maila:)

  OdpowiedzUsuń
 14. ja też jednak stawiam na dwójeczkę :)))

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. głosuję na 2! argumenty: lepiej widać literkę "z", a co za tym idzie nazwa jest bardziej czytelna, lepiej rzuca się w oczy i ryje banię ;) Poza tym, sporo jest symboli różnych blogów z kółkami...nie wiem czemu, ale spotkałam się już zmultum tak owych. 2 jest bardziej oryginalna

  OdpowiedzUsuń
 17. Chyba 2 :)) Doskonale Cie rozumiem, u mnie też coś co chwilę zmieniam, już mam kolejne pomysły ale poczekam na okreś świąteczny ;)
  Zapraszam na konkurs u mnie na blogu oraz dodatkowy na Facebooku! :) http://beautifulsolution.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja stawiam na ostatni - jakoś od razu rzucił mi się w oczy. Ma dobrą dynamikę i jest łatwy do zapamiętania :) Jestem ciekawa, co wybierzesz.
  A jeśli chodzi o zmiany na blogu, to przechodzę przez to samo właśnie - chcę coś naprawić, zmienić, ulepszyć, żeby nie tylko mnie było z nim lepiej, ale również moim wiernym czytelnikom, których liczba ciągle rośnie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Stawiam na 2 bo to otwarta forma, ktora daje wiecej mozliwosci. Pomysl, ze czasem logo trzeba umieszczac na roznych tlach i formach i dlatego 2 wydaje sie najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Wszystkimi dziesięcioma palcami podpisuję się pod numerem dwa:) (jak widzę, nie jestem w mniejszości:)

  OdpowiedzUsuń